RAFAŁ ZAWIERUCHA, GWIAZDA FILMU QUENTINA TARANTINO, W GARNITURZE RODRIGO DE LA GARZA PODCZAS ŚWIATOWEJ PREMIERY FILMU „PEWNEGO RAZU… W HOLLYWOOD”

W miniony poniedziałek, 22 lipca 2019 roku, w światowej stolicy kina, Hollywood, odbyła się uroczysta premiera najnowszego filmu Quentina Tarantino – „Pewnego razu… w Hollywood”. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć polskiego aktora, który wcielił się w filmie w rolę Romana Polańskiego, Rafała Zawieruchy. Aktor wybrał na tę okazję garnitur oraz dodatki projektu Rodrigo De La Garza.

Rafał Zawierucha, jeden z najlepszych polskich aktorów, odtwórca znakomitych ról w takich filmach, jak „Bogowie” czy „Powidoki”, w miniony poniedziałek wziął udział w premierze „One Upon a Time in Hollywood”. W 9., najnowszym filmie Quentina Tarantino, aktor wcielił się w rolę polskiego reżysera, Romana Polańskiego. Na uroczystą premierę odbywającą się w Hollywood Zawierucha wybrał garnitur oraz dodatki projektanta Rodrigo De La Garza.

Rafał Zawierucha zdecydował się tego wieczoru na perfekcyjnie skrojony garnitur projektanta, wykonany ze 100% wełny merino i uszyty specjalnie na tę okazję. Składał się z prostej marynarki zapinanej na dwa guziki i zwężanych, lekko skróconych spodni. De La Garza wybrał dla aktora odważny, lecz elegancki odcień niebieskiego. Look, uzupełniła klasyczna biała koszula.

Stylizację podkreśliły nietuzinkowe dodatki, również projektu Rodrigo De la Garza: krawat typu „knit” wykonany ze 100% jedwabiu oraz skórzane buty typu „monki”, wszystko w klasycznym, czarnym kolorze.

Rodrigo De La Garza oprócz szycia na miarę oferuje również kolekcje ready-to-wear, wśród których znajdują się najwyższej jakości buty i dodatki oraz jedyną tego typu platformę personalizacyjną do projektowania i zamawiania butów. Usługa jest dostępna w butiku stacjonarnym projektanta, przy ul. Mokotowskiej 8 w Warszawie.

O marce

Where tailoring meets Fashion

Marka De La Garza powstała w Warszawie w 2010 roku i została założona przez Rodrigo De La Garza. Połączenie meksykańskiej duszy i wiedzy krawieckiej zdobytej we Włoszech sprawia, że właściciel marki to nie tylko krawiec, ale także projektant mody męskiej. De La Garza niesie ze sobą nowoczesne wyrafinowanie, które jest wyjątkowe i ponadczasowe, co pięknie przekłada się na garnitury, płaszcze, koszule, buty i skórzane kurtki. Projekty skierowane są do mężczyzn i kobiet ceniących elegancję, wytrzymałość i oczywiście komfort, jednocześnie pomagając klientom znaleźć unikalne poczucie stylu. Kolekcje De La Garza są produkowane w Polsce, Włoszech i Hiszpanii, z najwyższej jakości materiałów pochodzących z Włoch, Wielkiej Brytanii, Belgii i Chile.

Materiały prasowe