RANDEVU Z LIPARIE W ATELIER

RANDEVU Z LIPARIE W ATELIER

18 maja Diana Walkiewicz- DeVu, Iwona Rybińska- Atelier Christian oraz Jola Lewicka z LiParie miały zaszczyt przy wspólnej współpracy zaprosić radomianki na event dla kobiet i o kobietach.

Podczas kobiecego wieczoru w Atelier Christian, miałyśmy okazję przy lampce szampana Prosecco spędzić miło czas, porozmawiać o różnych swoich przemyśleniach oraz sprawdzić na swej skórze domowe SPA. To był mile spędzony czas w gronie znajomych i przyjaciół.

Każda z Pań miała okazję porozmawiać z ekspertami:


Ekspertka braffitingu  LiParie z całym zapasem bielizny opowiadała jak prawidłowo dobrać bieliznę do sylwetki. Dodatkowo bielizna w tym momencie tak jest wykończona, że może swobodnie robić za biżuterię. Nie musimy głęboko chować bielizny, możemy ją pokazywać w delikatny, subtelny i seksowny sposób.  Ekspertka odczarowała i zmieniła nasz pogląd na temat bielizny!
– Stylistki –ekspertki od włosów proponowały zmiany na wiosnę
– Konsultacje z projektantką Dianą Walkiewicz– mogłyśmy do woli mierzyć i beztrosko przebierać się w piękne kreacje projektantki
– Konsultacje kosmetyczne eksperci od pielęgnacji oraz makijażu doradzali nam zmiany w wizerunku???? Byas Radom

  • Dopełnieniem każdej stylizacja jest biżuteria i o tym opowiadała projektantka biżuterii Milosława Skoczek- Śliwińskia i jej marka Milarte  
  • Każda z Pań dostała moc energii i pozytywnego nastawienia do życia i ludzi

 

Reklama. Przejdź do sklepu↑

GALERIA ZDJĘĆ

Reklama. Przejdź do sklepu

 

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓

 

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓