RUDA SUKIENKA

Kolory brązu i wszystkie jego odcienie to niewątpliwie hot trend na rok 2019. W całej bazie odcieni tego koloru musimy wyszukać takiego, który idealnie będzie współgrał naszym typem urody. Co za tym idzie każda pora roku będzie miła inny odcień. Wiosna, jesień- to ciepła barwa a lato i zima- chłodna. Jeśli nie wiemy jakim typem jesteśmy proponuję zrobić sobie analizę kolorystyczną na chustach do analizy, w ten sposób znajdziemy dla siebie idealne kolory, które będą podkreślały naszą urodę. Są kolory, które będą współgrały z naszą skórą i będą podkreślały nasze naturalne piękno, będą one dodawały energii, ukryją nawet defekty cery. Są też kolory w których będziemy wyglądały na chore i zmęczone, tych ostatnich powinniśmy zdecydowanie unikać.

PORADY STYLISTKI

Kolory brązu i jego pochodne, czyli barwy ziemi, beże, rudości oraz czekolady są bardzo modne i stylowe, wszystkie trendsetterki je noszą i wielu projektantów zaproponowało je w swoich kolekcjach na wiosnę i lato 2019. Kolory te są idealną bazą do tworzenia wielu stylizacji, ponieważ każdy inny kolor jaki byśmy nie dodały, będzie pasował. Jeśli zdecydujemy się na beże czy brązy dobrze je połączyć z żywymi dodatkami, które dodadzą energii, np: z czerwonym, różowym, zielonym, pomarańczowym, niebieskim, czarnym czy żółtym.

Psychologia koloru jednak mówi nam coś innego. Ludzie, którzy tych barw nadużywają są postrzegane jako osoby niepewne siebie i bojące się wyróżnić w tłumie. Również na rozmowę kwalifikacyjną nie powinniśmy zakładać nic brązowego, ponieważ oznacza to biedę 🙁 Przyszły pracodawca nie chce w swojej kadrze osób niepewnych siebie, które będą się bały podjąć odpowiednie decyzje w firmie.

STYLIZACJA

Mój typ urody to ani czysty jesienny ani letni, dlatego mogę sobie pozwolić ubierać się właśnie w kolory z tych dwóch typów. Będą mi pasowały kolory głównie kolory typu ciepłego, ale również w dużym stopniu mogę sięgać po kolory z typu chłodnego.

Niedzielna wycieczka do Kazimierza Dolnego, czyli przede wszystkim wygodnie, ale i modnie. Do rudej sukienki o fasonie tuby, która podkreśliła atuty sylwetki dobrałam jasną, w złamanej bieli krótką kurtkę, białe wygodne trampki, aby mi się dobrze chodziło po wybrukowanych uliczkach oraz zamiast torebki bardzo modną nerkę w wężowy wzór.

Fot. Wojtek

Autor tekstu Emilia Wróbel
https://www.facebook.com/FashionAndStyle4/?ref=settings

https://www.facebook.com/FashionAndStyle4/?ref=settings
https://www.facebook.com/FashionAndStyle4/?ref=settings