SHINTAI DAY SPA

SHINTAI DAY SPA 
18.09.2015 r. odbyło się pierwsze spotkanie radomskich blogerek. O całym wydarzeniu możecie przeczytać na: http://fashionandstyle-emiliawrobel.blogspot.com/2015/09/hallo-radom-i-wsze-integracyjne.html#more .
Jednym ze sponsorów tego wydarzenia było Shintai Day Spa http://www.shintai.com.pl/ Każda uczestniczka spotkania dostała zaproszenie na zabieg – masaż twarzy wraz z konsultacją, oprócz tego wylosowałam dodatkowy zabieg na włosy.
Przez całe lato, moja twarz i włosy były narażone na słońce, wiatr i wysoką temperaturę.
 
 
Choć na pierwszy rzut oka nie widać było jakiś drastycznych zmian, delikatnie były wyczuwalne i zauważalne. Skóra na twarzy po lecie stała się bardziej

delikatniejsza i przybyło trochę rozszerzonych naczyń krwionośnych, włosy natomiast zaczęły rozdwajać się na końcach i plątać. Pójście do kosmetyczki od jakiegoś czasu odkładałam na później. Jest tyle spraw do załatwienia, zawsze jest coś ważniejszego i pilniejszego.
Kiedy znalazłam odrobinę czasu dla siebie od razu zafundowałam sobie popołudnie w Shintai Day Spa. Cisza, spokój, nastrojowa muzyka wprowadziła mnie od razu w świat relaksu i błogiego nastroju. Fachowa, przemiła i profesjonalna obsługa sprawiły, ze poczułam się wyjątkowo. Pani kosmetolog i stylistka fryzur wszystko dokładanie opisały, w jaki sposób będą wykonywały zabiegi i odpowiedziały na wszystkie zadane przeze mnie pytania.
 Wszystkim zapracowanym kobietom polecam by na chwilę odłożyły swoją pracę i obowiązki domowe i zadbały o siebie. Nie tylko chodzi o sferę zewnętrzną, czyli nasze ciało ale sfera wewnętrzna psychiczna jest również bardzo ważna.
Opis zabiegów, które były wykonane podczas jednej wizyty:

MASAŻ TWARZY.
Konsultacja kosmetologiczna oraz masaż twarzy, szyi i dekoltu:
„Pomimo dynamicznego rozwoju kosmetologii i jej mechanizacji nadal cieszy się dużym zainteresowaniem. Stworzenie atmosfery po przez blask świec i dźwięk  muzyki pomaga przenieść klienta w stan wyciszenia i odprężenia. Kosmetycznym walorem masażu jest pomoc w oczyszczeniu skóry, wzrost penetracji preparatów, lepsze dotlenienie tkanek poprzez wzrost przekrwienia. Znajomość przebiegu mięśni pozwala na uelastycznienie skóry, zmniejszenie niewielkich zastojów i obrzęków. Przed przystąpieniem do masażu wykonywany jest demakijaż twarzy, a następnie konsultacja kosmetologiczna pozwalająca na dokładne zbadanie skóry i dobór odpowiedniej pielęgnacji do jej potrzeb. W Shintai Day Spa podczas masażu twarzy, szyi i dekoltu wykonuje się również masaż karku dający lepsze działanie na poziomie emocjonalnym”- tak w profesjonalny sposób wypowiada się Pani kosmetolog z Shintai Day Spa.
Zabieg regenerujący włosy: Keratyna i olej arganowy. 
„Keratyna to podstawowy budulec włosów, niestety podczas codziennych zabiegów pielęgnacyjnych ich struktura zostaje. Dlatego też w Shintai Day Spa proponujemy keratynową regenerację włosów. Połączenie oleju arganowego i keratyny zabezpiecza strukturę włosa przed negatywnym wpływem środowiska, np: promieniowanie UV oraz sprawia, że struktura włosa odzyskuje blask i elastyczność. Dzięki zastosowaniu sauny podczas zabiegu składniki preparatu wnikają do wnętrza włosa mocno go regenerując. Celem tej pielęgnacji jest przywrócenie zdrowia i elastyczności włosów zniszczonych” -cytat Pani stylistki fryzur. 

Tak moje włosy wyglądały po zabiegu, lśniące, odżywione i cudowne w dotyku. Polecam.