SOBOTA ZE ZDROWIEM I URODĄ- EVENT W CH M1 RADOM.

„SOBOTA ZE ZDROWIEM I URODĄ” – EVENT W CH M1 RADOM. 
 
W sobotę 04.10. 2014 r. w Centrum Handlowym M1 w Radomiu odbył się event „Sobota ze zdrowiem i urodą”, który zorganizowała Ilona Iwańska właścicielka firmy iLook- Twój partner w biznesie : www.facebook.com/agencja.ilook?fref=ts
Każdy chce dobrze wyglądać i tym samym dobrze się czuć, aby właśnie tak było, trzeba ze sobą umiejętnie połączyć dietę, sport i wygląd.
Zaczynamy od sportu- ZUMBA.
Podczas eventu można było zobaczyć jak dziewczyny na czele z Sylwią Sochą, promowały ruch

 tańcząc do ZUMBĘ.
Ile energii, ile siły, ile mocy!!! Nogi same chodziły patrząc jak dziewczyny tańczą. Gdyby nie kontuzja kolana od razu bym się zapisała. Dałyście dziewczyny CZADU, SUPER !
Zaraz po tańczących dziewczynach na scenę  wkroczyłam-  ja. Mówiłam o kolorach, bo to one są nośnikami naszej energii i każdy kolor w którym chodzimy ma coś do przekazania światu o nas. Następnie analiza sylwetki, skupiamy się na walorach, ukrywamy nasze mankamenty, rola dodatków oraz co w trawie piszczy, czyli trendy na jesień zimę – 2014/2015.
Podczas eventu można również porozmawiać z dietetyczką Anną Suwałą reprezentującą NATUR HOUSE.
Panie i Panowie mogli skorzystać z usług Smart Relax Masaż Spa Rehabilitacja
Kolejnym wystawcą był Utrwalamy Piękno z Pure Collagen , który dba o włosy, paznokcie i stawy.
Obok nich swoje stoisko miła szkoła tańca: Sensual Dance Studio . Mówią, że taniec to sztuka i pasja – ja się pod tym podpisuję, dlatego, że ja sama uwielbiam tańczyć. Taniec potrafi rozładować stres i napięcie, kilka chwil tańca i nie ma śladu po złych emocjach. Tak, tak wiem co mówię i piszę.

Anonse- portal bezpłatnych ogłoszeń. Uważam, że ich nie muszę przedstawiać. Chyba każdy coś sprzedał lub kupił z tej gazety, która wychodzi 2 razy w tygodniu. Jeśli nie z gazety to na pewno z ich portalu internetowego.

Smakosze znaleźli również coś dla siebie. Mogli degustować lub kupić dobre wino od Wine Market
Było coś dla ucha, dla smaku, pielęgnacji ciała i ruchu- taniec. Teraz coś dla oka:
POKAZY MODY DWÓCH RADOMSKICH MAREK
1. FUTRAD- lokalny producent futer i kurtek z naturalnych skór.
2. Druga marka. 
Podczas eventu mogliśmy podziwiać piękne sukienki z butiku -Galeria Larin, który mieści się na ul. Moniuszki 26 w Radomiu:  Galeria Larin . 


Całą imprezę poprowadził Wojtek Szymański z Radia Eska.

Pozostałe zdjęcia z eventu.


Czekam z niecierpliwością na drugą edycję =D