SOLIDARNI W WALCE– NOWA KOLEKCJA „FIGHTER” OD ŁUKASZA JEMIOŁA

W czasach społecznego zdystansowania bardziej niż kiedykolwiek mamy wpływ na wspólne dobro i walczymy o naszą przyszłość.

Projektant Łukasz Jemioł, znany z zaangażowania w społeczne inicjatywy, stworzył nową kolekcję dla współczesnych wojowników. Kolekcja dla kobiet i mężczyzn pod nazwą „Fighter” ma solidarnie motywować i napełniać optymizmem do działania w wierze w lepsze jutro.

Nowa kolekcja linii basic od Łukasza Jemioła to nie tylko wygodne i stylowe modele odzieży i akcesoriów, ale również społeczny manifest. Projektant mody znany ze swojego zaangażowania w powszechne inicjatywny i akcje kolekcją „Fighter” motywuje nas do działania i solidarności w postawie, ponieważ jak sam twierdzi „Dzisiaj każdy z nas jest fighterem. Powinniśmy się wspierać i solidarnie razem walczyć”.

BLUZA DAMSKA FIGHTER LIGHT BIAŁA. Cena: 329,00 zł

T-SHIRT DAMSKI FIGHTER LIGHT NIEBIESKI. Cena: 229,00 zł

W wiosenno-letniej kolekcji basic znajdziemy wzory zarówno uniwersalne jak i te dedykowane dla kobiet czy mężczyzn. „Fighter” to bluzy, t-shirty, koszulki longsleeve oraz nowo wprowadzone do oferty projektanta – skarpety. Modele odzieży dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych: jasnoniebieskim, białym, szarym bądź beżowym, w zależności od rodzaju produktu. Z kolei długie do połowy łydki skarpety „Fighter” to model unisex w kolorze białym, który występuje w czterech rozmiarach. Minimalistyczny design skarpetek eksponuje nazwę kolekcji drukowaną czarnym fontem na tyle.

Dzięki różnorodności kolekcji „Fighter” każdy jest w stanie skompletować unikalny zestaw. Podzielając myśl projektanta „EVERYONE IS A FIGHTER. STAY TOGETHER.” możemy dobrać według uznania poszczególne produkty, takie jak bluza i t-shirt w dowolnym kolorze oraz skarpetki, lub też zdecydować się na komplet: bluza i skarpetki w wersji dla niej i dla niego, dzieląc się z drugą połówką pozytywnym nastawieniem.

BLUZA MĘSKA FIGHTER DOUBLE SZARA. Cena: 449,00 zł

BLUZA DAMSKA FIGHTER DOUBLE BEŻOWA. Cena: 449,00 zł

Projektant w swoich mediach społecznościowych namawia do mobilizacji i wzajemnego wsparcia. Do #fiighterteam Łukasza Jemioła dołączają kolejne osoby, w tym znane postaci ze świata show-biznesu, takie jak: Anna Lewandowska, Różena Opalińska, Paulina Smaszcz, Zofia Zborowska oraz Piotr Szczurek, znany jako Miejski Drwal.

Obecne kolekcja „Fighter” jest dostępna w przedsprzedaży w sklepie online tutaj, ale projektant już przewiduje powiększenie asortymentu i wprowadzenie kolejnych modeli.  Ceny produktów wahają się od 229zł za t-shirty damskie i męskie do 449zł za bluzy z kapturem dla niej i dla niego.

Łukasz Jemioł

Projektant, twórca jednej z czołowych polskich marek modowych, który od niemal 15 lat ubiera przedstawicieli świata mody, show-biznesu i mediów. Posiada wierne grono zarówno klientek, jak i klientów. Od wielu lat współpracuje z Małgorzatą Kożuchowską, Małgorzatą Sochą, Małgorzatą Rozenek-Majdan, Agnieszką Woźniak-Starak czy Jolantą Kwaśniewską. Zdobywca licznych nagród, m.in. prestiżowej Złotej Nitki oraz Nagrody Oskara Mody. Jeden z najlepiej ubranych Polaków, doceniony statuetką Najbardziej Stylowego Mężczyzny wg. magazynu ELLE. W swoich kolekcjach odważnie łączy różne style. Jego projekty to zarówno romantyczne i zwiewne kreacje, nowoczesne i minimalistyczne formy, jak i odważne, kobiece kroje. Wykonywane są z największą precyzją i dbałością o szczegóły, a używane tkaniny są sprowadzane z najlepszych fabryk z Włoch, Francji czy Hiszpanii.

Materiały prasowe