SPEKTAKULARNY POKAZ MODY DOROTY GOLDPOINT PODCZAS WIELKIEJ WARSZAWSKIEJ

1 października w blasku „Wielkiej Warszawskiej” nazywanej królową służewieckich gonitw,
Tor Wyścigów Konnych Służewiec stał się areną niezwykłego wydarzenia, które wyszło poza ramy modowego świata.

W magii światła najszlachetniejszych tkanin, projektantka Dorota Goldpoint wyczarowała spektakl. W twórczym mistrzostwie, złączyła wdzięk mody wyścigowej z głęboką pasją, miłością i szczególną więzią człowieka do wiernego towarzysza.

W rolach głównych tego niezwykłego spektaklu wystąpili wyjątkowi goście – Blanka Satora, która z wdziękiem i charyzmą poprowadziła widowiskową paradę i Paweł Deląg, w roli reżysera i tajemniczego czarnego jeźdźca, który z zachwytem obserwował misterny taniec pomiędzy kobietą, a jej wiernym wierzchowcem.

Modelki, niczym postaci z płótna, subtelnie mknęły w otoczeniu Blanki, dodając głębi opowieści o wyjątkowej więzi człowieka z naturą.

https://fashionstyle.blog/2023/09/25/szary-na-jesien-komu-pasuje-i-jak-laczyc-go-z-innymi-kolorami/

W wytwornym spektaklu, Dorota Goldpoint zaprezentowała 24 stylizacje z kolekcji specjalnie dedykowanej tej wyjątkowej okazji. Atrybutem stylizacji były oryginalne nakrycia głowy, stanowiące nieodłączny element kompozycji. Z niezwykłą finezją i kreatywnością projektantka posłużyła się paletą barw, wydobywając różne odcienie czerwieni, amarantu i jasnego beżu. Jednocześnie perfekcyjnie uchwyciła siłę zestawienia kontrastowych barw – czerni i bieli, kreując unikalny obraz elegancji i wyrafinowania.

Całe wydarzenie to nie tylko ukłon w stronę mody wyścigowej, ale także manifestacja pasji oraz piękna w różnych jej odsłonach. Atmosfera wydarzenia, wsparta starannie skomponowaną choreografią oraz majestatyczną muzyką, zapewniła niezapomniane wrażenia wszystkim uczestnikom. To była prawdziwa gonitwa uczuć i emocji.

https://fashionstyle.blog/2023/09/21/plaszcz-trencz-niezastapiony-na-jesien/

Tor Wyścigów Konnych Służewiec okazał się doskonałą areną dla tego niezwykłego spektaklu. Plenerowe otoczenie oraz malownicze tło zapewniły niepowtarzalną aurę, która na długo pozostanie w pamięci zgromadzonych gości.

Partnerzy wydarzenia:

Totalizator Sportowy właściciel marki LOTTO
Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Materiały prasowe

Wielka Warszawska 2023- 1 października 2023 , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA/BEZPŁATNE MATERIAŁY PRASOWE W RAMACH RELACJI Z WYDARZENIA : link TUTAJ!!!