SPÓDNICA W PANTERKĘ I DŁUGI PŁASZCZ

SPÓDNICA W PANTERKĘ I DŁUGI PŁASZCZ

Zwierzęce wzory, czyli panterka i wąż są bardzo modne tej jesieni i zimy. To modowe hity i każda trensetterka  powinna mieć w swojej garderobie „coś” w te wzory.

To mogą być spodnie, sukienka, spódnica, koszula, bluzka lub dodatki typu pasek, torebka, kolczyki czy buty. Nie musicie mieć wszystkiego ale jakiś jeden element garderoby, który wymieniłam. Od razu dacie znać światu, że śledzicie nowinki modowe, lubicie modę i nią się bawicie. Każdy powie, że modna z Was „babka”. 😉

PORADY

Należy pamiętać, że to są trendy, które wcześniej czy później przeminą.

Czasami wystarczy do zwykłej małej czarnej sukienki dodać pasek lub torebkę lub buty w panterkę i od razu stylizacja nabiera charakteru i pazura. Jest to wzór bardzo mocny, dlatego jeśli mamy jedną część garderoby  w ten deseń, reszta już powinna być spokojna.

 

Reklama. Przejdź do sklepu↑

PROPOZYCJA STYLIZACJI

Do mocnego wzoru na spódnicy jakim jest panterka dobrałam gładką koszulę w czarnym kolorze oraz długi płaszcz w bardzo drobną biało- czarną kratkę. Do całości stylizacji dopasowałam małą czarną torebkę oraz jasne szpilki. Oczywiście zawsze dobieram zawsze coś czerwonego, tym razem mam czerwone długie kolczyki.

  1. Spódnica BERSHKA
  2. Koszula MOHITO
  3. Płaszcz H&M
  4. Torebka NEW YORKER
  5. Kolczyki H&M
  6. Szpilki RYŁKO

Autor tekstu i zdjęć Fashion and STYLE Emilia Wróbel

Reklama. Przejdź do sklepu↓


Reklama. Przejdź do sklepu↑↓

 

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓