STATUETKI I DYPLOMY W PLEBISCYCIE KOBIECA MARKA ROKU JUŻ ROZDANE!!!

18 listopada 2019 roku w hotelu Bellotto odbyła się gala wręczenia nagród w plebiscycie “Kobieca Marka Roku 2019”. Odzież medyczna MEDORA została doceniona za zaprojektowanie wspaniałej kolekcji MEDORA by Eva Minge.

Tytuł „Kobieca Marka Roku 2019” trafił do firm oferującej bezpieczne, doskonałej jakości produkty i usługi skierowane do kobiet.  Wśród wielu nagrodzonych przedsiębiorców poza marką MEDORA, znalazło się mnóstwo Gwiazd które otrzymały statuetkę Osobowości Medialnych w dziedzinach m.in.  Super Star, Osobowość Telewizyjna, Blog Roku itp.

Medora cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów, a wyróżnienie “Kobieca Marka Roku 2019” dodatkowo umacniają jej pozycję na rynku.  Firma stosuje nowoczesne technologie oraz oryginalne rozwiązania. Zwraca uwagę na jakość i komfort ubrań medycznych. Kolekcje MEDORY wyróżniają się estetycznym wzornictwem, bogatą kolorystyką i elastycznymi materiałami. Odzież medyczna jest funkcjonalna, modna i wygodna. Firma gwarantuje najwyższą jakość obsługi klienta, a Pani Prezes osobiście nadzoruje każdą zmianę w konstrukcjach i formach przewidzianych do produkcji. Dzięki temu plebiscytowi nagrodzone marki stają się bardziej wiarygodne wśród klientów. Kojarzone są z najwyższą jakością oferowanych produktów i usług. Tym bardziej firma MEDORA jest dumna, że znalazła się w tak zacnym gronie osób nagrodzonych.

W imieniu firmy MEDORA nagrodę osobiści odebrała Prezes Zarządu Pani Ewa Małgorzata Wiertelak.

Certyfikat przyznawany jest przez Polski Instytut Rozwoju Marki.

O marce MEDORA

Właściciel Marki MEDORA jest Ewa Małgorzata Wiertelak, która z branżą odzieży medycznej związana jest od 2001 roku, natomiast od 2006 roku działa pod marką MEDORA. Firma jest liderem w branży i od wielu lat sukcesywnie utrzymuje pozycję trendsettera. Jej odzież wykorzystywana jest w wielu produkcjach telewizyjnych, takich jak „Pierwsza Miłość”, „W rytmie serca”, „Diagnoza”, „Barwy Szczęścia”, a także w wielu komercyjnych reklamach i innych projektach. Marka ubiera najbardziej wymagających klientów sektora medycznego – szpitale, największe kliniki, a także prestiżowe placówki z branży medycyny estetycznej oraz  stomatologii. Medora otrzymała wyróżnienie „Złota siódemka 2017 roku” w kategorii branża odzieżowa za kreowanie nowoczesnej, indywidualnej mody w dziedzinie odzieży medycznej. Jesienią 2018 roku wraz z projektantką Ewą Minge stworzyła kolekcję premium MEDORA by EVA MINGE, której premiera odbyła się 18 grudnia 2018 roku w salonie firmowym MEDORA w Warszawie.

Więcej na temat marki na stronie www.medora.pl oraz na profilu FB:  www.facebook.com/medoraofficial/

Materiały prasowe