STATUETKI ROZDANE NA WIELKIEJ GALI LWICE BIZNESU!!!

STATUETKI ROZDANE NA WIELKIEJ GALI LWICE BIZNESU!!!

W poniedziałek 3 grudnia w hotelu Mercure Warszawa Grand już po raz 4 odbyła się Gala Lwice Biznesu, którą zorganizował  magazyn LAW BUSINESS QUALITY pod dyrekcją Ilony Adamskiej. Podczas Gali zostały wręczone statuetki kobietom przedsiębiorczym a gwiazdy, które zaszczyciły swoją obecnością galę odebrały statuetki za zaangażowanie się w akcje społeczne i charytatywne.  

Prawie 250 osób wzięło udział w finale 4. edycji plebiscytu LWICE BIZNESU organizowanego przez magazyn LAW BUSINESS QUALITY.  Wśród Gości pojawiło się sporo gwiazd, m.in. Grażyna Wolszczak, Ania Wyszkoni, Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski, Mateusz Damięcki, Anna Korcz, Monika Zamachowska, Dominika Gwit i Monika Janowska.

„Lwice Biznesu” to kobiety piękne, inteligentne i niezależne, to kobiety, które odnoszą sukcesy zawodowe, są zaradne i inspirujące, ale przede wszystkim nie boją się iść do przodu realizując swoje cele i marzenia. Lwice Biznesu to kobiety, które doskonale wiedzą jak połączyć życie zawodowe z życiem rodzinnym, bo lwica to również matka, żona i kochanka. Lwica posiada zdolność połączenia tych dwóch różnych światów i w obydwu dziedzinach odnieść sukces.

Wśród nagrodzonych lwic znalazły się między innymi: Aleksandra Stefanik, President marki KOKORO Smaki Japonii Sp. z o.o.:, Agata Wojcik, właścicielka firmy Dream Home Mauritius, Sylwia Żuber, coach, Justyna Kochańska z firmy Koch Optical oraz Magdalena Cal – Kamińska, Baltica Day Spa.

GWIAZDY O DOBRYM SERCU ZA ANGAŻOWANIE W AKCE SPOŁECZNE I CHARYTATYWNE ODEBRAŁY STATUETKI I WYRÓŻNIENIA

Statuetki wręczały m.in. Monika Zamachowska i Dorota Williams, laureatki LWIC BIZNESU z 2016 roku.

Nagrody odebrali m.in. Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski, Ania Wyszkoni, Tomasz i Ewa Lubertowie, Monika Janowska, Radosław Kawęcki, Anna Korcz, Joanna Racewicz, Mateusz Damięcki, Grażyna Wolszczak, Dominika Gwit, Kasia Paskuda.

Nagrody przyznano również Robertowi Janowskiemu, Cezaremu Żakowi, Kasi Pakosińskiej i Mai Bohosiewicz. Niestety nie dotarli na Galę.

W tym roku redakcja magazynu Law Business Quality przyznała po raz pierwszy wyróżnienia panom, wręczając im statuetkę „Lew Biznesu 2018”. 

Wszystkim nagrodzonym należą się wielkie gratulację oraz życzę siły i wytrwałości w dążeniu do celu :))

Wisienką na torcie był pokaz mody marki EVERYDAYOFFICIAL, stworzonej przez dwie wyjątkowe kobiety: Agatę Ślazyk i Annę Bojarską

Podczas Gali wysłuchaliśmy pięknych piosenek w wykonaniu Anny Hameli oraz oryginalnego wykonania na skrzypach Magdaleny Szymańskiej

W roli modelek wystąpiły czytelniczki magazynu LAW BUSINESS QUALITY oraz pacjentki i podopieczne Stowarzyszenia „Niebieski Motyl”, które pomaga kobietom chorym na raka jajnika

Po pokazie odbyła się licytacja trzech sukienek, którą poprowadził aktor Jan Szczygieł. Udało się zebrać prawie 5.000 zł. Pieniądze zasilą konto Stowarzyszenia „Niebieski Motyl”

W ROLI MODELEK WYSTĄPIŁY: Krystyna Bałakier, Lidia Michalska, Małgorzata Horyń-Olszewska, Sylwia Woźniak-Kryszak, Anna Hamela, Irena Frąckiewicz, Dagmara Biros-Banaś, Jolanta Makulska, Izabela Witkowska

O MAKIJAŻE MODELEK ZADBAŁY: Ewa Krzesińska, Natalia Tereszczak, Małgorzata Aletańska, Joanna Stefańska

Sponsorem głównym wydarzenia była MAZDA BEMO MOTORS, która ufundowała nagrodę – weekend z nową Mazdą 6

5. edycja Lwic Biznesu – za rok.

Fot.  Piotr Wroniewicz/Camera Piotrka Camera Piotrka

Do zobaczenia!

Gratuluję pięknej Gali i bardzo się cieszę, że objęłam patronat medialny nad tak prestiżowym wydarzeniem =D Dziękuję 🙂

Autor tekstu Fashion and STYLE Emilia Wróbel