STREFA PIĘKNA NOWOCZESNA KLINIKA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ W ŁADACH

„Założeniem Strefy Piękna jest przywrócenie wiary w siebie i odkrycie swego piękna na nowo. Bardzo często ściśle wiąże się to z tym jak wyglądamy. Dlatego naszym zdaniem jest sprawić, aby Pacjent czuł się dobrze we własnej skórze. Dbamy o zdrowie naszych Pacjentów oraz podkreślamy to co najpiękniejsze” – mówi założycielka kliniki Strefy Piękna Pani Magdalena Siekacz.

Modelowanie sylwetki

W klinice Strefa Piękna można wykonać zabiegi na twarz, jak i na całą sylwetkę. Ogromnym powodzeniem cieszy się modelowanie sylwetki laserem Icoone. Zabieg ma na celu pobudzenie naskórka i oddziaływać na komórki tłuszczowe i tkankę mięśniową. Dzięki temu zabiegowi poprawimy sprężystość skóry, ujędrnimy ciało oraz zmniejszymy cellulit, który po letnich szaleństwach jest bardzo widoczny. Ten zabieg cieszy się uznaniem wśród takich gwiazd jak: Magdalena Antosiewicz, Ewa Lubert, Kim Kardashian, oraz Madonna.

Laser Icoone dzięki swojego naciskowi na skórę, rozbija leniwą tkankę tłuszczową -co przynosi nam pozbycia się zatrzymanej wody w naszym organizmie. Skóra po zabiegu staje się bardziej ujędrniona i milsza w dotyku. Warto po zabiegu oddać się aktywności fizycznej by dodatkowo wzmocnić efekt i by pozostał z nami na dłużej.

Zabieg modelowania sylwetki pomaga w pozbyciu się cellulitu, który posiada 90% kobiet. Skórka pomarańczowa jest po lecie jeszcze bardziej widoczna, ponieważ po wakacjach nasza skóra jest bardziej wysuszona przez słońce.

Iccone nie tylko dla kobiet. Z zabiegu modelowania sylwetki coraz częściej korzystają panowie, którzy również chcą się pozbyć tkanki tłuszczowej małym wysiłkiem. Modelowanie sylwetki icoone rozbija tkankę tłuszczową pod warunkiem, że działamy systematycznie i powtarzamy zabieg. Serie zabiegów ustala jest na miejscu w klinice Strefie Piękna – wszystko zależy od tego jak dużo mamy tkanki tłuszczowej.

Zabiegi z efektem wow!

W klinice Strefie Piękna znajdziemy nie tylko zabiegi modelujące sylwetkę, lecz również zabiegi na twarz oraz zabiegi medycyny estetycznej. Do najbardziej efektownych zabiegów jest PH Formuła z witaminą C. Zabieg wskazany jest dla osób chronologicznie zmęczonych, którzy mają skórę matową i pozbawioną blasku. Witamina C sprawia, że skóra stanie się rozświetlona i oczyszczona oraz odświeżona. To doskonały zabieg po lecie.

Kolejnym zabiegiem jest metoda, dzięki której pozbędziemy się niedoskonałości. Wielo osób młodych ma problem z cerą trądzikową. Zaskórniki, wągry i bolesne krosty z tymi problemami zgłaszamy się często do dermatologa, ale nie zawsze kremy radzą sobie z tym problemem. Zabieg ACNE doskonale radzi sobie z problemem skóry dojrzewającej, seria zabiegów pozwoli pozbyć się trądziku raz na zawsze.

Piękno jest w każdej z nas

Każda kobieta jest wyjątkowa i każda z nas jest piękna. Klinika Strefa Piękna to nie tylko miejsce, w którym zmieniamy nasz wygląd zewnętrzny – to również miejsce, w którym odkrywamy nasze piękno wewnętrzne. Pozwól odkryć swoje piękno na nowo.

Zapraszamy do zapisów: https://www.cm-strefapiekna.pl/

Medycyna estetyczna rozwinęła się doskonale i coraz więcej klinik powstaje na terenie województwa mazowieckiego.

Materiały prasowe