SUKCES MARKI BALDOWSKI – FIRMA ŚWIĘTUJE DRUGI ROK WSPÓŁPRACY Z ZALANDO

Marka Baldowski od prawie 50 lat oferuje najwyższej klasy modele butów na wiele okazji. Obuwie marki doceniają klientki zarówno w Polsce jak i Europie, czy odleglejszych zakątkach świata np. Dubaju.

W tym roku rodzinna manufaktura Baldowski może poszczycić się również trwającą dwa lata obecnością na jednej z wiodących w Europie platform modowych i lifestyle’owch – Zalando.

Marka Baldowski słynie z wysokiej jakości butów wytwarzanych w rodzinnej manufakturze w Częstochowie, w tym szczególnie z wygodnych szpilek, które są najchętniej wybieranym przez klientki modelem jako dopełnienie codziennych jak i wieczorowych stylizacji. Nierzadko też modele butów oferowanych przez markę wybierane są przez liczne gwiazdy na wyjątkowe wyjścia. Do grona zadowolonych posiadaczek butów z metką Baldowski należą Justyna Steczkowska, Maria Sadowska, Małgorzata Kożuchowska, Małgorzata Rozenek-Majdan, Aneta Kręglicka, Grażyna Szapołowska i wiele innych. Baldowski ma też na swoim koncie współprace z projektantami – Maciejem Zieniem, który tworzył autorskie, limitowane kolekcje butów sygnowane jego nazwiskiem oraz Łukaszem Jemiołem przy pokazach mody. Ponieważ Baldowski prężnie się rozwija na rynki zagraniczne, oprócz oferty na własnej stronie internetowej, produkty marki znajdziemy też na wielu znanych platformach e-commerce, w tym Zalando.

W tym roku marka Baldowski świętuje już dwulecie obecności na platformie Zalando. Oferowane tam produkty cenione przez klientki to nie tylko klasyczne szpilki, czy wygodne czółenka. Szczególnym powodzeniem cieszy się kolekcja ślubna, a znajdziemy tam także botki, kozaki oraz buty idealne na lato w tym sandały z kultowym motywem Feathers – znakiem rozpoznawczym marki.

Modele butów dostępne są na platformie Zalando pod linkiem: www.zalando.pl/baldowski

* * *

O marce

Baldowski to marka, która od 1973 roku nieprzerwanie kultywuje tradycję branży obuwniczej, oferując swoim klientom perfekcyjnie wykonane produkty najwyższej klasy. Wprowadzając nowe kolekcje staramy się zaspokoić wciąż rosnące zapotrzebowanie na luksusowe i unikalne buty. Wykonujemy je z materiałów najwyższej jakości, dbając o najmniejszy szczegół. W marcu 2014 roku nawiązaliśmy współpracę z czołowym polskim projektantem Maciejem Zieniem. Nasze kolekcje są wystawiane w najbardziej prestiżowych butikach i domach handlowych na całym świecie, m.in. w Printemps w Paryżu.

Materiały prasowe