SUKIENKA W ZWIERZĘCY WZÓR I KREMOWE FUTERKO

Deseń w panterkę, w węża czy wzór w cętki żyrafy oraz kolor brązowy, beżowy, musztardowy i odcienie ziemi, to hot trendy rok 2019

Kolor brązowy chodź bardzo modny, ale niestety nie bardzo twarzowy, ponieważ w żaden sposób nie podkreśli naszej naturalnej urody, musimy go dobierać bardzo ostrożnie i rozważnie. Jeśli zdecydujemy się na brązowy kolor koniecznie musimy go połączyć z kolorem, który doda nam energii. W tym przypadku brąz połączyłam z kremowym oraz z odcieniami czerwieni. Pomalowałam usta czerwoną pomadką i zawiązałam sobie apaszkę jako ozdobę we włosy. W tym roku oprócz w/w trendów wracają chustki i apaszki, które będziemy wiązać we włosach. Kontrastowym akcentem stylizacji jest również torebka w bordowym kolorze.

Z brązem tak jak z cętkami trzeba uważać, ponieważ ten zwór jest bardzo odważny, drapieżny ale przede wszystkim dość ostry i nie będzie odpowiedni dla każdego typu urody. Panie z delikatną urodą niestety będą musiały zrezygnować z dość ostrego wzoru, chyba , że tak jak ja poszukają dosyć delikatniejszego, w jaśniejszych i cieplejszych barwach. Do sukienki dobrałam również futerko w kremowym odcieniu, które idealnie komponuje się z moim typem urody oraz wysokie kozaki, tzw. muszkieterki w brązowym kolorze aby zachować kolorystykę stylizacji. Dla Pań, które mimo wszystko źle się czują ze wzorem zwierzęcym i kolorem brązowym przy twarzy, proponuję dodatki typu buty, pasek czy torebkę. Od razu dacie znać otoczeniu, że lubicie modę i bacznie śledzicie nowinki modowe.

Autor tekstu Fashion and STYLE Emilia Wróbel https://www.facebook.com/FashionAndStyle4/

Fot: Wojtek