SWETER OVERSIZE

SWETER OVERSIZE

Pierwsza jesienna stylizacja.

W tym sezonie będą królować „za duże swetry”, czyli fason tzw. oversize. Ten fason dotyczy nie tylko swetrów, ale także marynarek czy kurtek, innymi słowy ma być luźno i wygodnie.

Ogólnie nie lubię za dużych rzeczy, dodają objętości i ukrywają prawdziwą sylwetkę, niestety mogą również skrócić, przez co będziemy wyglądać na niższe. Wolę stanowczo jak jest wszystko dopasowane, wtedy fason ubrań podkreśla naszą figurę.  Ten sweter jednak jest wyjątkiem, ponieważ ma cudowny kolor i od razu w nim się zakochałam.


Reklama. Przejdź do sklepu↓
ogolne Image Banner 468 x 60

PORADY STYLISTKI

Znam swoją figurę i jej proporcje. Jestem średniego wzrostu klepsydrą. Z jednej strony przez obszerny sweter schowałam swoją talię i szczupłą figurę, z drugiej strony zastosowałam inne triki, dzięki którym wydaję się, że jestem wyższa. Sweter jest szeroki, ale ma duży dekolt w serek, dzięki niemu nie mam zakrytej całej klatki piersiowej i to mnie wyszczupla, poza tym zastosowałam odkryte ramię, powstała asymetria, która również wysmukla.  Jedna ze stylistek w porannym programie śniadaniowym o noszeniu swetra z jednym odsłoniętym ramieniem nazwała „sweterkiem z wabikiem”. Bardzo mi się podoba to określenie, dzięki temu jest również seksownie. Gdyby to był gruby golf, utonęłabym w nim i mało byłam bym w nim widoczna. Inny trik jakie zastosowałam to spodnie i wysokie buty w tym samym kolorze, dzięki temu dodałam sobie kilka centymetrów wzrostu. Jedyna inna rzecz, to błyszcząca torba, może jest ciut za duża jeśli chodzi o moją sylwetkę, ale już niedługo rozpoczyna się rok szkolny, a ja muszę pomieścić w niej wszystkie materiały dla moich słuchaczy. Zatem modnie i wygodnie. Stylizacja idealna na spacer, do szkoły, na zakupy, spotkanie ze znajomymi,  ale również i do pracy (muszę tylko ciut bardziej zasłonić ramię 😉 )

  1. Sweter H&M
  2. Spodnie Bershka
  3. Koszulka New Yorker
  4. Buty Vices
  5. Torba Reserved

 

Reklama. Przejdź do sklepu↓

Reklama. Przejdź do sklepu↓