ŚWIĄTECZNA KOLEKCJA X-MAS POD HASŁEM „FAMILY IS THE BEST GIFT” OD ŁUKASZA JEMIOŁA

Łukasz Jemioł to projektant, który słynie z bestsellerowych modeli na okres świąteczny. Oprócz znanych kultowych projektów, takich jak: Jemiołorożec oraz Gwiazdki w tym roku kolekcja X-MAS pod hasłem „FAMILY IS THE BEST GIFT” przedstawia nowe zestawy dresowe dla niej i dla niego, które będą idealnym wyborem na prezent świąteczny dla bliskiej osoby. Warto zdecydować się na zakup nowej bluzy i spodni od Łukasza Jemioła, ponieważ przy zakupie zestawu projektant oferuje klientom zniżkę w wysokości – 15%.

W przedświątecznym okresie poszukiwań prezentów dla naszych najbliższych projektant Łukasz Jemioł wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i w tym roku zaprojektował zestawy dresowe spodni i bluz z kapturem z haftowanym napisem „FAMILY IS THE BEST GIFT”.  Dzięki uniwersalnemu krojowi, dresy dla Pań oraz Panów są idealne dla osób o różnych typach sylwetek. Zarówno spodnie jak i bluzy zostały wykonane z wysokiej jakości 100% bawełny. Modele dresów sygnowane hasłem tegorocznej świątecznej kolekcji występują w kolorach: czerwonym i czarnym oraz w nowym odcieniu mroźnego pudrowego różu rose pink.

BLUZA ROSE PINK “FAMILY IS THE BEST GIFT” Cena: 469,00zł

SPODNIE ROSE PINK WINTER, Cena: 399,00zł

Dla miłośników kolekcji znanych z poprzednich lat, projektant Łukasz Jemioł wprowadził również reedycję projektów: Jemiołorożec oraz GwiazdkiObydwa modele to buzy dresowe dla niej i dla niego, które można dowolnie zestawić ze spodniami dresowymi WINTER w ulubionym kolorze. W tym sezonie, oprócz klasycznej bluzy z dekoltem w łódkę nowością jest również model Gwiazdki z kapturem. Bluzy dla Pań z grafiką Jemiołorożca oraz Gwiazdek zostały są dostępne w trzech przewodnich kolorach kolekcji X-MAS, a dla Panów w głębokiej czerni oraz żywej czerwieni.

BLUZA JEMIOŁOROŻEC DAMSKA RED, Cena: 449,00zł

BLUZA JEMIOŁOROŻEC MĘSKA BLACK, Cena: 449,00zł

Projektant jak co roku przyszykował dla swoich klientów wyjątkowe okazjonalne oferty świąteczne. W tym roku Łukasz Jemioł oferuje zniżkę na zakupy kompletów dresowychspodni oraz bluzy w wysokości -15%.

Nowa kolekcja X-MAS Łukasza Jemioła jest dostępna stacjonarnie, w butiku przy ul. Mokotowskiej 26 w Warszawie, w Łodzi, w CH Manufaktura przy ul. Karskiego 5 oraz online na www.jemiol.com

Łukasz Jemioł– projektant, twórca jednej z czołowych polskich marek modowych, który od niemal 15 lat ubiera przedstawicieli świata mody, show-biznesu i mediów. Posiada wierne grono zarówno klientek, jak i klientów. Od wielu lat współpracuje z Małgorzatą Kożuchowską, Małgorzatą Sochą, Małgorzatą Rozenek-Majdan, Agnieszką Woźniak-Starak czy Jolantą Kwaśniewską. Zdobywca licznych nagród, m.in. prestiżowej Złotej Nitki oraz Nagrody Oskara Mody. Jeden z najlepiej ubranych Polaków, doceniony statuetką Najbardziej Stylowego Mężczyzny wg. magazynu ELLE. W swoich kolekcjach odważnie łączy różne style. Jego projekty to zarówno romantyczne i zwiewne kreacje, nowoczesne i minimalistyczne formy, jak i odważne, kobiece kroje. Wykonywane są z największą precyzją i dbałością̨ o szczegóły, a używane tkaniny są sprowadzane z najlepszych fabryk z Włoch, Francji czy Hiszpanii.

Materiały prasowe