SZTRUKSOWA BEŻOWA MINI I PŁASZCZ W KOLORZE WINA

SZTRUKSOWA BEŻOWA MINI I PŁASZCZ W KOLORZE WINA

W sezonie jesień zima 2018/2019 najbardziej pożądanymi kolorami są brązy i beże oraz czerwień i bordo. To kolory, bardzo eleganckie ale i bardzo trudne w noszeniu, ponieważ nie każdej kobiecie będą pasować ze względu na typ urody.

PORADY

Blisko noszone twarzy i źle dobrane kolory nie podkreślą naturalnej urody i cery, wprost przeciwnie, dlatego musimy odnaleźć barwy, które będą dodawać nam energii i w których będziemy wyglądać na zdrowe i wypoczęte, jednym słowem piękne. Źle dobrany w tym przypadku kolor bordowy bardziej uwidoczni sińce i podkrążone oczy oraz rozszerzone naczynia krwionośne. Kolor beżowy noszony blisko twarzy spowoduje, że cera będzie wyglądała na zmęczoną, szarą i chorą, dlatego powinniśmy go połączyć z kolorem, który doda nam energii, i w tym przypadku proponuję kontrasty. Przykładem takim może być beż połączony z granatowym, czarnym, ciemno brązowym, czyli czekoladowym, zielonym, czerwonym czy właśnie bordowym, tak jak ja to zrobiłam. Jeśli jednak zdecydujemy się na kolor beżowy blisko twarzy, wtedy powinniśmy staranie zrobić mocniejszy makijaż lub postawić na dodatki w innym kolorze, mogą to być duże kolczyki, kolorowa apaszka na szyi lub pomalowane czerwoną szminką usta.

Reklama. Przejdź do sklepu↑

STYLIZACJA

Do beżowej, sztruksowej mini dobrałam półgolf, płaszcz i torebkę w bordowym kolorze, inaczej mówiąc w kolorze wina. Bardzo modnym dodatkiem są zamszowe botki i w tym przypadku aby nie skrócić sobie sylwetki dobrałam je w jasnym brązowym kolorze. Dodatkowo stylizacja nabrała charakteru dzięki paskowi w panterkę.

  1. Płaszcz- Stradivarius
  2. Półgolf- Stradivarius
  3. Sztruksowa spódnica- Stradivarius
  4. Torebka- House
  5. Botki- Stradivarius
  6. Pasek- Stradivarius
  7. Rajstopy- Gatta

Tekst i foto: Fashion and STYLE Emilia Wróbel

WARTO PRZECZYTAĆ!!!

Reklama. Przejdź do sklepu↓

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓