TOREBKA MINIATURKA- TREND WIOSNA LATO 2016

TOREBKA MINIATURKA
– TREND WIOSNA LATO 2016
Czy duże torby przestaną być modne? Czy zastąpią je małe, tzw. miniaturki? Cóż, ciężko przewidzieć… przyzwyczaiłyśmy się, że im większa torba, tym więcej rzeczy w niej mamy. Potrzebne lub nie potrzebne… nie, nie, zazwyczaj wszystkie bardzo potrzebne. Szczotka do włosów, obowiązkowa kosmetyczka i telefon, dokumenty, duży portfel, kalendarz a do tego masa innych potrzebnych przedmiotów bez których nie możemy się obejść.
Znalezienie tego czego akurat szukamy w tym momencie

 doprowadza nas do szału!!! Dzwoni telefon, jak na złość nie widać, tylko gdzieś go słychać. Zanim go namacamy, to już przestaje dzwonić 🙁
Dla niewtajemniczonych zdradzę pewną ciekawostkę, otóż damskiej torebce został postawiony pomnik.
 W torebce miniaturce będą tylko niezbędne rzeczy, bo tylko w niej tyle może się zmieścić. Telefon, plastikowe dokumenty i karty bankomatowe. Przy okazji zostaną odciążone plecy i jaki porządek w torebce, nie mówiąc o czasie wyjęcia a nie szukania czegokolwiek w niej, ale czy będziemy je nosić? Pewnie tylko na jakoś imprezę taneczną, tu sprawdzi się rewelacyjnie.
Torebkę miniaturkę nosimy na cienkim pasku przewieszoną na biodrach. Chanel pokazuje jak powinno się nosić taki rodzaj torebki.
Chanel1
Chanel3
Chanel4
Chanel5
Chanel6
Chanel8
Chanel9
Chanel10
Chanel11
Chanel13
Chanel15
Zdjęcia pochodzą ze strony http://www.vogue.com/fashion-shows/