TYGRYSY BIZNESU NA DZIEŃ KOBIET- WOMEN’S DAY SUMMIT

W dniu 6 marca odbyło się wydarzenie zorganizowane przez magazyn Tygrysy Biznesu zatytułowane Women’s Day Summit. To specjalny i wyjątkowy Dzień Kobiet, w którym uczestniczyło 100 przedsiębiorczych Pań.

Wydarzenie poprowadził redaktor naczelny Marcin Andrzejewski oraz dziennikarka Marta Rodzik. Nie zabrakło atrakcji takich jak prelekcje w wykonaniu Magdaleny Koryckiej, Barbary Piasek i Łukasza Cybulskiego, które dostarczyły wiedzy i dały kobietom jeszcze więcej energii do działań. Niezwykle pouczające były również prelekcję pt.: „Zdrowie to również Twój biznes” Idy Karpińskiej, która jest założycielką organizacji Kwiat Kobiecości. Wojtek Stasiak zaprezentował jak szybko i sprawnie uczesać się na spotkanie biznesowe. Punktem kulminacyjnym było wręczenie statuetk Businesswoman Awards 2020. Panie nie kryły wzruszeń ani emocjo podczas wręczania wyróżnień.

Statuetki odebrały wyjątkowe i przedsiębiorcze Panie: Agnieszka Dąbrowska- założycielka agencji Best Image, Magdalena Korycka- właścicielka FoodMedica Klinika Zdrowej Stopy, Anna Skoczylas-Trener Mentalny, CEO w portugalskiej spółce, Anna Wasiewicz – właścicielka My Dental Clinic, Irmina Jakovljević- właścielka firmy Bowling Słowianka  Rodzinnego Centrum Rozrywki w Gorzowie Wielkopolskim, Joanna Wojdat Pokrzyk- dyrektor ds. marketingu w dietering.com, Krystyna Helińska – prezes zarządu Okin Facility, Anna Makiewicz- właścicielka sieci salonów Barshop Lord.

Na koniec w wyjątkowy nastrój wprowadzili Nas półfinaliści programu The Voice of Poland, jedyne tak śpiewające małżeństwo w Polsce- Paulina i Bartosz Gruszeccy.

Patronat medialny

Materiały prasowe