„UBIÓR OBIEKTEM KREACJI”.

WYSTAWA PRAC UTALENTOWANYCH STUDENTÓW Z RADOMIA.
 
W piątek byłam na otwarciu wystawy prac utalentowanych studentów, których pasją jest moda i projektowanie.  Tytuł wystawy to „UBIÓR OBIEKTEM KREACJI”. Cały wernisaż został przygotowany przez Łaźnię – Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria, który będzie można obejrzeć od 14 czerwca do 2 lipca 2013 r. na ulicy Traugutta 31/33 w Radomiu (GALERIA SZTUKI). Swoje prace wystawiło aż 51 zdolnych i utalentowanych studentów mających szanse zabłysnąć w przyszłości w dziale tak bardzo szerokim jak moda. Na wystawie można zobaczyć projekty pięknych sukienek ręcznie malowanych, czy wykonanych z filcu i folii. Można również obejrzeć piękne, kolorowe buty, kołnierzyki pięknie zdobione oraz rękodzieło wykonane z papieru. Dla każdego coś dobrego, każdy dla siebie znajdzie coś interesującego.
Godne polecenia są prace Żanety Głowackiej. Wystawiła dwie kreacje ręcznie malowane i częściowo woskowane. Nie znam się na technice, ale w całości bardzo fajnie to wyglądało.
Bardzo fajnie wyglądały białe suknie. Inspiracją był świat antyczny dokładnie kultura kreteńska/ biel i formy które w tym czasie eksponowano  Trudna sztuka ułożenia  tego materiału,

 ale wyglądało to bardzo ciekawie i na pewno oryginalnie.

Projektantka-Klaudia Kasińska.
Projekt- Justyny Jabłońskiej.

Niespodzianka. Właśnie w tej czarnej sukience szłam w pokazie zorganizowanym z Okazji Dnia Dziecka. . Piękna 🙂

Pozostałe prace prezentowane na wystawie:

Projekt- Żaneta Głowacka.
Buty projektu : Suzann Boss Nowicka.