UROCZYSTE OTWARCIE ATELIER LARIN

 

 

UROCZYSTE OTWARCIE ATELIER LARIN

30 czerwca w sobotę o godzinie 14 Irina Małek oficjalnie otworzyła swoje Atelier LARIN w nowym miejscu. Był szampan i balony, które poleciały w górę wróżąc szczęście i powodzenie.  W Atelier Larin możemy teraz nie tylko kupić, przymierzyć i zaprojektować,  ale również uszyć i zrobić poprawki krawieckie i to wszystko w jednym miejscu na Żeromskiego 73 w Radomiu.

ZAPROSZENIE GOŚCIE

Na otwarcie przybyło wielu przyjaciół, klientek i  lokalne media, wspólnie  świętowaliśmy radomskie wydarzenie Iriny życząc jej wielu sukcesów zawodowych oraz zadowolonych klientek. Wśród zaproszonych gości byli: Adam Dziedzic- redaktor naczelny portalu Obiektywnie.info.pl, Telewizja Zebrra, Arek Vitek – Prezenter Telewizji Muzycznych Kino Polska Muzyka i 4FUNTV, Maggie Haese – Prezes Magteam Model Management i właścicielka Fresh Faces World, Telewizja Zebrra, Jacek Kaczmarski – fotografia, Aneta Stolarek – właścicielka Biuro „TUI Radom – 1000 Podróży”, Marzena Mnich – właścicielka butiku BOCA LUPO, Honorata Dyjasek- właścicielka portalu VitWoman,  koleżanki i klientki: Sylwia Kuźdub, Danuta Krawczuk, Katarzyna Smagowska, Jessi Grabowicz i wiele innych.

 

Reklama. Przejdź do sklepu↑

W Atelier Larin każda klientka będzie mogła znaleźć coś dla siebie, ponieważ Irina zaprojektuje i uszyje dla każdej klientki bardzo indywidualnie. Nie ma znaczenia jaką figurę ma kobieta, ponieważ wszystko zostanie tak dobrane i dopasowane, aby klientka była zadowolona a przede wszystkim, aby dobrze się czuła w swojej wymarzonej kreacji uszytej w Atelier Larin Iriny Małek. 

W Atelier Larin znajdziecie przede wszystkim sukienki wizytowe, koktajlowe, ślubne, na wesela, 18-stki i przyjęcia okolicznościowe. W imieniu Iriny zapraszam .

W tym samym dniu w Atelier Larin odbył się również casting Fresh Faces World Radom, którego byłam organizatorką i zarazem jurorką. O samym castingu pisałam TUTAJ

Reklama. Przejdź do sklepu↓

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓