URODZINY MIRAFLORES

URODZINY MIRAFLORES

Miraflores Studio ma już 10 lat i zostało przeniesione do nowej, atrakcyjnej lokalizacji w Łomiankach przy ul. Zachodniej 23!

Z tej okazji właścicielka marki, Elwira Maj, wysokiej klasy specjalista trycholog z wieloletnim doświadczeniem w diagnozowaniu chorób skóry głowy i włosów I, II, i III stopnia,  zaprosiła zaprzyjaźnione gwiazdy, klientów i partnerów na specjalnie przygotowane spotkanie urodzinowe połączone z bankietem, na którym można było zapoznać się z ofertą świadczonych usług. Składają się na nią m.in profesjonalne ekofryzjerstwo – koloryzacja, cięcie, układanie fryzur, a przede wszystkim profesjonalne przedłużanie i zagęszczanie włosów pasemkami austriackiego koncernu Hairdreams, niekwestionowanego światowego lidera profesjonalnych kreacji z prawdziwych włosów kategorii Premium. W Polsce zaufały tej marce takie gwiazdy jak Kasia Moś, Agata Załęcka, Magdalena Waligórska-Lisiecka, Lidia Kopania czy Magdalena Antosiewicz – blogerka Thirtyfashion.

 

Reklama. Przejdź do sklepu↑

Na spotkaniu podkreślano niejednokrotnie, jak ważny jest wybór profesjonalnych, sprawdzonych usług, dobrych, naturalnych włosów, czym się charakteryzują metody, w jakich sytuacjach się je stosuje (nadmierne wypadanie włosów jako problem dzisiejszych czasów) oraz dlaczego tak ogromne znaczenie ma wykorzystywanie renomowanych produktów.

Elwira Maj jako jedyny autoryzowany przedstawiciel handlowy Hairdreams tak mówi o swojej pracy: Moim celem jest ciągły rozwój swoich kompetencji, zdobywania nowych doświadczeń i umiejętności. Kilka lat temu związałam się jako konsultantka z Hairdreams, z firmą, która dzięki swoim produktom, szkoleniom oraz podejściu do klientów otworzyła przede mną nową perspektywę. W perspektywie tej każda z osób borykających się z szeroko rozumianym „problemem z włosami” lub chcącą po prostu zadbać o swój wygląd, znajdzie dla siebie bezpieczne, wygodne i trwałe rozwiązanie.

Marka poszerzyła również swoje usługi o manicure, pedicure, kosmetykę twarzy i ciała, Cosmolifting japoński twarzy, medyczną mikropigmentację skóry głowy i wiele innych zabiegów. To odpowiedź na potrzeby klientów, którzy oczekują kompleksowych usług – mówi Elwira Maj. Klienci doceniają również istnienie sklepu z ekokosmetykami do włosów, co stwarza możliwość zakupów wysokiej jakości produktów i przedłużenia efektów zabiegów we własnym domu.

W kuluarach toczyły się luźne dyskusje, rozmawiano o nowych trendach w koloryzacji i stylizacji włosów. Na stołach nie zabrakło wysmakowanego poczęstunku i tortu urodzinowego, a całość zwieńczyły pamiątkowe zdjęcia. Atmosfery panującej podczas urodzin można tylko pozazdrościć! Cóż, mamy nadzieję, że tak doniosłe wydarzenie będzie okazja nie raz powtórzyć.

RELACJA VIDEO

_________________________________

www.miraflores.pl

www.sklep-miraflores.pl

profil FB

www.facebook.com/MirafloresStudio/

www.facebook.com/ElwiraMaj.MirafloresStudio/

Instagram

www.instagram.com/miraflores.studio/

www.instagram.com/elwiramaj.mirafloresstudio/

 

Reklama. Przejdź do sklepu↑

_________________________________

Informacja prasowa. Więcej informacji:

Ania Lasota, tel. 606 240 385, ania@fempr.pl  

ZABIEGI NA WŁOSY

“Stop&Grow“ firmy Hairdreams

Skuteczna metoda przeciwko wypadaniu włosów!

 Graz: Specjalista w zakresie prawdziwych włosów Hairdreams zaskoczył branżę wprowadzeniem innowacyjnej terapii przeciwko wypadaniu włosów do stosowania wyłącznie w salonach fryzjerskich. Opatentowany system „Stop&Grow“ powoduje, że w ciągu 3 miesięcy rośnie do 23% więcej własnych włosów! Skuteczność systemu została naukowo sprawdzona i potwierdzona w Klinice Dermatologii przy Uniwersytecie w Lubece.* W ten sposób firma Hairdreams dała swoim partnerom możliwość wprowadzenia nowego, lukratywnego segmentu dla klientów.

Równolegle do przeciętnego wieku ludności wzrasta liczba kobiet i mężczyzn, którzy coraz bardziej cierpią z powodu utraty włosów. Aktualne badania wykazały, że już co drugi klient salonu fryzjerskiego ma problemy z wypadaniem włosów, tendencja wzrasta. Potencjał klientów, których  problemy firma  Hairdreams zna najlepiej, jako wiodący oferent zagęszczeń z prawdziwych włosów. W obliczu znacznie wzrastającego zapotrzebowania klientów w tym segmencie firma Hairdreams pracuje już od lat nad innowacyjnymi rozwiązaniami w celu uzyskania bardziej gęstych włosów, które  wykraczałyby poza standardowe przedłużenia i zagęszczenia włosów.

We współpracy z naukowcami, lekarzami i uniwersytetami firmie Hairdreams udało się stworzyć nowoczesną terapię przeciwko wypadaniu włosów, której skutki zaskakują. Nadmierne, uwarunkowane wiekiem wypadanie włosów zostaje w widoczny sposób zredukowane w ciągu kilku tygodni. Przy konsekwentnym stosowaniu zwiększa się naturalna gęstość włosów, w zależności od indywidualnego stanu włosów i warunków, nawet o 23%, co odpowiada do 14.000 nowych, dodatkowych włosów. Wszystko to umożliwia kompleks substancji czynnych PHT w połączeniu z innowacyjnym 2-fazowym zastosowaniem. Przy czym chodzi o koncentrat substancji czynnych, których pełne działanie jest widoczne dopiero krótko przed zastosowaniem poprzez dodanie aktywnej tauryny“.

Ta skuteczna mieszanka daje „efekt pobudzenia“ uśpionych cebulek włosów. Ponieważ wypadanie włosów oznacza po pierwsze, że aktywne cebulki włosów przechodzą w fazę spoczynku, a więc „zasypiają” i nie produkują już żadnych nowych włosów. „Kompleks PHT“ pobudza podział komórek, hamuje działanie odpowiedzialnego za wypadanie włosów hormonu DHT produkowanego przez organizm i powoduje, że śpiące cebulki włosów budzą się i produkują ponownie nowe, zdrowe włosy.

Skuteczność formuły Stop&Grow została sprawdzona w trakcie badań przez PD dr. Tobiasa Fischera                                     w Klinice Dermatologicznej Uniwersytetu w Lubece* i potwierdzona imponującymi wynikami! Przy czym stwierdzono wzrost podziału odpowiedzialnych za porost włosów komórek o 30%, poza tym szybszy o 10% wzrost włosów i rozmnażanie aktywnych cebulek włosów zwiększone o 23%. Na podstawie tych danych można stwierdzić wzrost do 14.000 dodatkowych włosów u przeciętnych osób cierpiących na wypadanie włosów. Te wyniki badań są zaskakujące i potwierdzają wyraźnie wysoką skuteczność w porównaniu do aktualnie popularnych na rynku technologii substancji czynnych. W porównaniu do aktualnie najbardziej rozpowszechnionej standardowej substancji czynnej stwierdzono prawie 7 razy większą skuteczność. Również działanie na skórę nowych połączeń substancji czynnych zostało sprawdzone przez niezależny instytut ** i uzyskało ocenę „bardzo dobry“.

Nowoczesna terapia na porost włosów składa się z połączenia regularnych terapii w salonie i codziennego zastosowania w domu. Podstawą jest zawsze dokładna analiza włosów i skóry głowy, podczas której ustalana jest terapia indywidualna. Stosowanie w salonie kuracji specjalnej i uzupełniającej umożliwia szczególnie intensywne przenikanie substancji czynnych.

Ważną częścią składową asortymentu Stop&Grow-Sortiments jest „eliksir PHT “, skoncentrowane serum, które jest nanoszone przy pomocy specjalnego aplikatora dokładnie w miejsca na skórze głowy, które wymagają leczenia. Taki aplikator posiada 2 komory, w których przechowywany jest koncentrat substancji czynnych z fitohormonów i kolagenu Tetra-G oddzielony od aktywnej „Tauryny-Booster“. W celu uzyskania optymalnego działania obydwa komponenty zostają zmieszane krótko przed ich zastosowaniem. Linia produktów jest uzupełniona o koncentrat PHT, tonik do skóry głowy, spray do nasady włosów oraz szampon w piance zwiększający objętość włosów.

Przed wprowadzeniem na rynek nowy system był przez kilka lat testowany we własnych salonach na klientach mających problem z wypadającymi włosami  – z imponującym odzewem! Leczeni klienci byli zachwyceni. Szczególnie ci, którzy w przeszłości stosowali inne, dostępne na rynku preparaty. Również fryzjerzy biorący udział w tych testach byli bardzo zadowoleni. Sandra Schmidbauer, manager salonu Hairdreams: „To wspaniałe uczucie, kiedy można pomóc w ten sposób klientom, którzy psychicznie bardzo cierpią z powodu wypadania włosów. Przede wszystkim, kiedy wyniki są rzeczywiście zaskakujące i w wyraźny sposób przewyższają oczekiwania naszych klientów. Głównie klienci, którzy w przeszłości używali już różnych środków na porost włosów, np. z apteki, byli pod wrażeniem i nie szczędzili pochwał. Informacja ta odpowiednio szybko rozpowszechniła się wśród innych klientów, a serwis Stop&Grow stał się jeszcze przed oficjalnym wprowadzeniem lukratywną usługą naszego salonu. Przy czym dużą rolę odgrywa także fakt, że klienci stale wracają do salonu w celu przeprowadzenia kuracji oraz dokupienia produktów pielęgnacyjnych do stosowania w domu.“

Dzięki innowacyjnej mieszance system Stop&Grow oferuje fryzjerom oprócz szansy stworzenia wydajnych usług i produktów sprzedażowych także przynoszącą zyski, długoterminową ofertę w szybko rosnącym segmencie klientów. Poza tym obok specjalizacji w zakresie standardowych usług fryzjerskich, można zostać  ekspertem ds. problemów z włosami i skórą głowy.

 

*) Badania In-vitro, Uniwersytet w Lubece, Klinika Dermatologii, PD Dr. Fischer, 2014

**) Badanie dermatologiczne, Dermatest Institut, Münster, 2014

Hairdreams z siedzibą w  Graz w Austrii to międzynarodowy wiodący oferent profesjonalnych kreacji z prawdziwych włosów kategorii Premium. Dzięki innowacyjnym, często opatentowanym technologiom firma Hairdreams umożliwia delikatną i niewidoczną integrację szlachetnych, ręcznie sortowanych prawdziwych włosów z własnymi włosami, a nawet powoduje, że wyrastają nowe, własne włosy. W ten sposób firma Hairdreams spełnia marzenia klientów o dłuższych, bardziej gęstych naturalnych włosach, a jednocześnie daje nieograniczone możliwości tworzenia kreatywnych fryzur. Kreacje z włosów firmy  Hairdreams są wybierane przez licznych najlepszych stylistów i celebrytów na całym świecie. Dodatkowe informacje pod adresem: www.hairdreams.com i facebook.com/hairdreams.official   

 

Reklama. Przejdź do sklepu↓

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓