USTA W KOLORZE WIOSNY WEDŁUG KELLY COURONNE

5 czerwca 2019 w butiku Kelly Couronne na ulicy Siennej 89 w Warszawie, odbyło się spotkanie prasowe dla dziennikarzy i blogerów z branży beauty i fashion.

Na spotkanie również zostały zaproszone gwiazdy telewizyjne i internetowe, które uwielbiają kosmetyczne nowinki. Do takich niewątpliwie należy aktorka Anna Korcz i Monika Janowska. Podczas spotkania została zaprezentowana nowa linia matowych pomadek i błyszczyków Kelly Couronne, która również w swoim butiku posiada piękne i seksowne kreacje na wieczorne wyjście do klubu ze znajomymi lub randkę z ukochanym.

NOWA LINIA POMADEK I BŁYSZCZYKÓW

Pomadka matowa – synonim nieskończonego koloru na ustach

Najważniejszą i najbardziej lubianą przez nas kobiety cechą szminek matowych jest ich niezwykła trwałość i odporność na wycieranie. Wszystko to zasługa specjalnych składników i olejków, które przy okazji nawilżają i odżywiają wargi. Perfekcyjne i pełne pokrycie kolorem już po jednokrotnym przeciągnięciu po ustach to następny argument przemawiający za matowymi szminkami. Pomadki matowe z kolekcji Kelly to wysokiej jakości produkty, które w 100% spełniają swoją funkcję, pięknie i równomiernie pokrywają usta kolorem, nie obciążając ich przy tym i nie tworząc efektu nieprzyjemnej „skorupki”. Szminek można używać samodzielnie oraz w połączeniu z błyszczykiem do ust Kelly – uzyskamy wtedy trwały efekt nie tylko pomalowanych, lecz błyszczących i optycznie większych ust.

Błyszczyk do ust

Powiększający błyszczyk do ust dedykowany jest kobietom o wąskich lub niepełnych wargach. Chętnie korzystają z niego także kobiety o obiektywnie dużych ustach, lecz słabo napigmentowanych lub z rozmytym konturem. Błyszczyki powiększające usta zawierają w sobie ekstrakty i substancje czynne, których działanie ma na celu pobudzić krążenie i uwydatnić usta, możemy odczuwać chłodzenie, mrowienie, a nawet nieprzyjemne szczypanie.

Osobiście polecam i jestem bardzo zadowolona z pomadek, które posiadam. Kolor i trwałość pierwsza klasa.


Ustaw kolorze wiosny według Kelly Couronne. Premiera pomadek Soft&Sweet Kelly Couronne.
Spotkanie prasowe dla dziennikarzy i blogerów

Zapraszam do butiku Kelly Couronne Warszawy na ulicę Sienną 89

Link do strony https://www.kelly.com.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/KellyCouronneEU/