UZUPEŁNIJ WIOSENNĄ STYLIZACJĘ O MODNY GADŻET SMART BRANSOLETKA FOREVER

Smart bransoletka Forever SB-310 to świetny gadżet dla każdego entuzjasty aktywnego trybu życia, który ceni dobry styl. To unikatowe urządzenie nie tylko rejestruje codzienną aktywność fizyczną, ale ma ponadczasowy, piękny wygląd nowoczesnego zegarka.

Wzornictwo bransoletki sprawia, że SB-310 sprawdzi się nie tylko na siłowni czy w czasie treningu, ale także jako elegancki dodatek na co dzień. W odróżnieniu od innych smart bransoletek, ten model wygląda po prostu jak nowoczesny zegarek, a nie akcesorium typowo sportowe. I to stanowi o jego największej sile.

Świetnie wykonana i uszczelniona przed pyłem i wilgocią

Główna część bransoletki została wykonana z fakturowanego aluminium, co sprawia, że jest nie tylko lekka, ale i wytrzymała. Zastosowany pasek o długości 240 mm to kawałek wysokiej jakości tworzywa sztucznego o przyjemnej fakturze. Jest elastyczny, odporny na przecieranie, nie zmienia kształtu pod wpływem wilgoci. Solidna, metalowa klamra zapewnia pewny uchwyt na ręce.

Projektanci smart bransoletki zadbali również, aby urządzenie było uszczelnione przed pyłem i wilgocią. Forever SB-310 ma wysoki stopień ochrony IP65. Nosząc bransoletkę codziennie, nie trzeba się martwić o jej bezpieczeństwo w trakcie nagłego deszczu. Ten modny gadżet nie zawodzi również w podróży czy w czasie treningu, nawet w wymagających warunkach. A to wszystko przy wadze zaledwie 25 g.

Długi czas pracy i bezprzewodowa ładowarka w zestawie

Wbudowany akumulator o pojemności 65 mAh pozwala na pracę przez aż 5-7 dni. A kiedy zabraknie energii, wystarczy położyć bransoletkę na podstawce bezprzewodowej ładowarki dołączonej do zestawu. 2 godziny i smart bransoletka jest znów pełna energii!

Co ważne, to nie jest zwykła ładowarka. Wbudowany magnes sprawia, że ładowarka może być umieszczona na lodówce, obudowie komputera czy innym metalowym przedmiocie i ładować bransoletkę w pozycji pionowej.

Dokładnie mierzy i analizuje

Kapitalny wygląd i wysoka jakość wykonania to jedno, ale mówimy przecież o pełnoprawnej smart bransoletce. Urządzenie ma wbudowane czujniki, które rejestrują codzienną aktywność fizyczną. Forever SB-310 mierzy liczbę kroków, przebyty dystans oraz spalone kalorie.

Czujnik w dokładny sposób zlicza liczbę kroków, a inteligentne oprogramowanie potrafi rozpoznać nadmierną gestykulację, tak aby nie wpływała na przekłamania w zliczaniu. Bransoletka poda liczbę spalonych kalorii, potrafi też monitorować i analizować sen. Nie zabrakło funkcji krokomierza czy pomiaru dystansu.

Forever SB-310 powiadamia o nadchodzących połączeniach, wiadomościach, e-mailach czy aktywnościach na portalach społecznościowych. Umożliwia sterowanie muzyką i wybieranie swoich ulubionych piosenek w połączeniu ze smartfonem. To szczególnie istotne w trakcie treningu czy nawet kiedy jedziemy w zatłoczonym autobusie i nie chcemy co chwile wyciągać telefonu.

Wszystkie dane mogą być również dostępne w aplikacji Forever Move, która jest bezpłatna i dostępna do pobrania w sklepach Google Play oraz App Store.

TelForceOne, właściciel marki Forever, jest częścią polskiej Grupy Kapitałowej TelForceOne S.A. i jednym z największych producentów i dystrybutorów elektroniki użytkowej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. W portfolio znajdują się nowoczesne rozwiązania technologii mobilnych, elektroniki użytkowej, akcesoriów GSM.

BLog: weknowhow.tech

www.telforceone.pl

Materiały prasowe