VANS DEBIUTUJE Z MODELEM SLIP-ON MID ZAPROJEKTOWANYM Z MYŚLĄ O KOMFORCIE, WYGODZIE I STYLU

Costa Mesa, KALIFORNIA (6 września 2023 r.) – Vans wprowadza Slip-On Mid, styl mid-top z podwójnie wyściełanym kołnierzem dla dodatkowej wygody.

Slip-On Mid to kultowy design z dodatkowym wyściełanym kołnierzem, wyściełanymi cholewkami oraz ściągaczami na pięcie, które ułatwiają wsuwanie i zdejmowanie. Slip-On Mid to klasyczny styl, który ma elastyczne akcenty boczne, ozdobne hafty i oczywiście charakterystyczną waflową podeszwę Vans.

https://fashionstyle.blog/2023/09/05/vault-by-vans-x-goodfight/

Model Slip-On Mid jest już dostępny w zielonej i czarno-białej wersji kolorystycznej. Aby dowiedzieć się więcej oraz kupić ten model, odwiedź stronę Vans.eu.

O Vans

Vans®, marka należąca do VF Corporation (NYSE: VFC), to oryginalna marka obuwia, odzieży i akcesoriów do sportów akcji. Autentyczne kolekcje Vans® są sprzedawane w ponad 100 krajach za pośrednictwem sieci spółek zależnych, dystrybutorów i biur międzynarodowych. Vans® posiada ponad 2000 punktów sprzedaży detalicznej na całym świecie, w tym sklepy własne, koncesyjne i partnerskie. Marka Vans® wspiera podróż twórczych poszukiwań i odkrywania siebie w sportach akcji, muzyce, sztuce i designie, dostarczając progresywne platformy, takie jak Vans Triple Crown of Surfing®, Vans Custom Culture oraz centrum kulturalne Vans i międzynarodowe miejsce muzyczne, House of Vans.

Materiały prasowe