VANS ODŚWIEŻA KNU SKOOL

Łączy kultowy pasek boczny Sidestripe i nadruk Checkerboard (Szachownicę).

Costa Mesa, KALIFORNIA – Pod kątem nachodzącego sezonu, Vans wypuszcza świeżą wersję Knu Skool w kultowej czerwono-białej szachownicy, w sam raz na okres świąteczny.

Knu Skool Mega Check Red to połączenie barw papryczki chili i wyścigowej czerwieni. Nadruk Mega Check nawiązuje do klasycznych projektów Vans, a sama cholewka wykonana jest z mieszanki płótna i zamszu.

Zaprojektowane w 1997 roku, Vans Knu Skool były odświeżoną wersją klasycznych Vans Old Skool, stworzoną dla nowej generacji końcówki lat 90. Wypuszczony wiosną 1998 w różnych wersjach kolorystycznych Knu Skool uaktualnił design Old Skool przez dodanie pogrubionego języka, kołnierza przy kostce i uderzającego trójwymiarowego paska bocznego.

Buty Vans Knu Skool są już dostępne w wybranych punktach sprzedaży Vans oraz na Vans.eu

https://fashionstyle.blog/2023/10/26/vans-debuts-holiday-knu-stackknu-design-redefines-vans-iconic-sidetripe/

O Vans

Vans®, marka należąca do VF Corporation (NYSE: VFC), to oryginalna marka obuwia, odzieży i akcesoriów do sportów akcji. Autentyczne kolekcje Vans® są sprzedawane w ponad 100 krajach za pośrednictwem sieci spółek zależnych, dystrybutorów i biur międzynarodowych. Vans® posiada ponad 2000 punktów sprzedaży detalicznej na całym świecie, w tym sklepy własne, koncesyjne i partnerskie. Marka Vans® wspiera podróż twórczych poszukiwań i odkrywania siebie w sportach akcji, muzyce, sztuce i designie, dostarczając progresywne platformy, takie jak Vans Triple Crown of Surfing®, Vans Custom Culture oraz centrum kulturalne Vans i międzynarodowe miejsce muzyczne, House of Vans.

Materiały prasowe