VANS SKATEBOARDING I AXEL CRUYSBERGHS PREZENTUJĄ SKATE OLD SKOOL SPORT

Stabio, SZWAJCARIA. (30 kwietnia 2024 r.) – Kiedy nie jest na desce, skater Vans Axel Cruysberghs jest albo na rowerze, albo wędruje po górach południowej Kalifornii, gdzie mieszka wraz ze swoją żoną oraz jednocześnie skaterką Vans, Lizzie Armanto i ich psem, Almą.

Nie było więc wątpliwości, że Axel chce połączyć skateboarding i swoją miłość do kultury outdoorowej w swoim unikalnym podejściu do Skate Old Skool Sport.

Skate Old Skool Sport zaprojektowany przez Axel’a to wulkanizowane buty wykonane z wysokiej jakości włochatego zamszu i tekstylnej cholewki, nawiązujące do wędrówek i outdoorowych palet kolorów z lat 90.. Odcienie sosnowej zieleni z domieszką różu i fioletu sprawiają, że buty te będą wyróżniać się wszędzie tam, gdzie tylko je zabierzesz. Buty charakteryzują się wydajnością, w tym: wzmocnionymi materiałami DURACAP™, amortyzacją PopCush™ i całkowicie przeprojektowanymi cholewkami; które zostały zrekonstruowane z formowanym zapiętkiem i wewnętrznymi paskami na języku dla lepszego dopasowania i większej kontroli nad deską.

Aby zbiegło się to z premierą jego pierwszej linii kolorystycznej, Axel opublikował nowy film z rodziną i przyjaciółmi, w tym Lizzie Armanto i jego kolegami z drużyny Vans Europe, w tym Willow Voges Fernandes, Notis Aggelis i Joseph Biais. Film nakręcony przez Maxa Packa, zmontowany przez Paula Labadie i ze zdjęciami Dave’a Van Laere, jest już dostępny na Free Skate Mag.  

Model Vans Skate Old Skool Sport (Axel Cruysberghs) jest już dostępny na całym świecie online na stronie Vans.eu oraz na wybranych kontach Vans Skateboarding. Więcej informacji można znaleźć na stronie vans.eu/skateboarding.

About Vans

Vans®, a VF Corporation (NYSE: VFC) brand, is the original action sports footwear, apparel and accessories brand. Vans®authentic collections are sold in more than 100 countries through a network of subsidiaries, distributors, and international offices.Vans® has more than 2,000 retail locations globally including owned, concession and partnership doors. The Vans® brand inspires and empowers everyone to live “Off The Wall”, embodying the youthful spirit of freedom, non-conformity, and relentless drive to push culture forward across action sports, music, art and design. Vans builds communities through progressive platforms such asVans Pipe Masters and Vans’ cultural hub and international music venue, House of Vans.

Vans, “Off The Wall” Since ’66

www.vans.com

youtube.com/vans

tiktok.com/@vans

instagram.com/vans

facebook.com/vans

Materiały prasowe

Zapoznaj się z najnowszymi artykułami