VANS SKATEBOARDING I NICK MICHEL TWORZĄ NOWĄ KOLEKCJĘ SKATE CLASSICS

Od Las Vegas po Los Angeles, Michel przewodzi następnemu pokoleniu skaterów z Zachodniego Wybrzeża – a jego rosnący wpływ jest odczuwalny w nowej kolekcji Vans Skateboarding, która obejmuje Skate Old Skool, Skate Half Cab ’92 i odzież.

Costa Mesa, KALIFORNIA (7 sierpnia 2023 r.)Nick Michel postrzega deskorolkę inaczej; jego wyczyny na desce odzwierciedlają jego sposób myślenia. Styl urodzonego w Las Vegas i mieszkającego w Los Angeles zawodnika zespołu Vans Skateboarding jest niezrównany: jego jazda na deskorolce jest płynna, bez efekciarstwa i technicznie złożona, co widać w niezliczonych fragmentach wideo. Michel jest rozpoznawalny na całym świecie wśród społeczności skate’owej, ale pozostaje pokorny i lojalny wobec tej samej ekipy, z którą zawsze jeździł, co jest nie lada wyczynem dla wschodzącej gwiazdy. Krótko mówiąc, podstawową umiejętnością Michela jest sprawianie, że trudne rzeczy wyglądają bez wysiłku na desce i poza nią. Jego nowa kolekcja z Vans Skateboarding odzwierciedla ten etos – niestandardowe wersje Skate Old Skool i Skate Half Cab ’92, wraz z sześcioczęściową kolekcją odzieży i akcesoriów.

https://fashionstyle.blog/2023/07/26/przedstawiamy-najnowszy-model-od-vans-knu-slip/

Zaprojektowane przez Michela niestandardowe warianty Skate Old Skool i Skate Half Cab ’92 wykorzystują intensywny brązowy odcień jako ton bazowy, a następnie akcentują go naprzemiennie z Skate Old Skool za pomocą białego paska wokół buta i sznurówek, podczas gdy Skate Half Cab ’92 ma granatowy pasek boczny i dwukolorowe sznurówki. Oprócz wyrazistej kolorystyki, obie pary mają niestandardową grafikę od jednego z przyjaciół Michela oraz wytłoczone zdobienie na pięcie Skate Half Cab. Z perspektywy funkcjonalności, każdy but jest również wyposażony w najlepsze technologie Vans Skateboarding, od zwracającej energię wkładki PopCush ™ po trwałą podkładkę Duracap i gumową podeszwę zewnętrzną SickStick ™ dla lepszej przyczepności.

Obu butom towarzyszy spójny zestaw odzieży. Spodnie Check-5 Loose TPRD Denim Pant są wykonane z denimu, a koszulka SS Woven oferuje niestandardowy wzór w kratę i luźny krój. Ofertę uzupełniają LS Thermal, PO Sweatshirt, SS Tee, plecak Disorder Plus o pojemności 24 litrów, z przegrodą na laptopa, wewnętrznym organizerem, wszystkie produkty z grafiką bliskiego przyjaciela Michela, Sama Acosty.

https://fashionstyle.blog/2023/07/20/vans-wprowadza-swieza-emergie-do-knu-skool-dzielo-modelowi-knu-stack/

Kolekcja Vans Skateboarding i Nick Michel Skate Classics jest już dostępna na vans.eu/skate i u wybranych dystrybutorów Vans Skateboarding.

O Vans

Vans®, marka należąca do VF Corporation (NYSE: VFC), to oryginalna marka obuwia, odzieży i akcesoriów do sportów akcji. Autentyczne kolekcje Vans® są sprzedawane w ponad 100 krajach za pośrednictwem sieci spółek zależnych, dystrybutorów i biur międzynarodowych. Vans® posiada ponad 2000 punktów sprzedaży detalicznej na całym świecie, w tym sklepy własne, koncesyjne i partnerskie. Marka Vans® wspiera podróż twórczych poszukiwań i odkrywania siebie w sportach akcji, muzyce, sztuce i designie, dostarczając progresywne platformy, takie jak Vans Triple Crown of Surfing®, Vans Custom Culture oraz centrum kulturalne Vans i międzynarodowe miejsce muzyczne, House of Vans.

Vans, “Off The Wall” Since ’66

vans.eu/skate

youtube.com/vans

facebook.com/vans

Instagram.com/vansskate

twitter.com/vansskate

Follow Vans on Spotify Here!

Materiały prasowe