VII EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU POLISH EXCLUSIVE 2016

VII EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU POLISH EXCLUSIVE 2016

Z dniem 4 listopada 2016, ruszył już VII edycja najbardziej prestiżowego Programu w Polsce o Godło Polish Exclusive 2016 w kategorii Ekskluzywna Polska Marka oraz Ekskluzywna Marka Zagraniczna. W ciągu roku wyróżnienie otrzymuje tylko 20 firm z całej Polski. 

Nabór do Programu trwa od 4 listopada 2016 r. do 20 stycznia 2017 r. 

Ogłoszenie Laureatów odbędzie się 17 lutego 2017 r. podczas Ogólnopolskiej Gali Biznesu w Sheraton Warsaw Hotel.

Gala Finałowa Programu:

Gala Finałowa Konkursu zaplanowana jest na 17 lutego 2017 r. w w Sheraton Warsaw Hotel. Jak co roku na Gali będzie ponad 200 osób, w tym przedstawiciele mediów, patronów jak również prezesów, dyrektorów, członków zarządów największych firm w kraju. Gala Biznesu jest największym i najbardziej ekskluzywnym wydarzeniem, które organizujemy dla Laureatów Naszych Programów Branżowych. Podczas uroczystości wręczone zostają najbardziej prestiżowe Statuetki polskiego biznesu tj. Polish Exclusive oraz BusinessWoman i BusinessMan Roku.

Galę poprowadzi dla Nas:

Ewelina Rydzyńska – wspaniała prezenterka, stylistka, gwiazda programów modowych TVN i TVN Style.

Szymon Kusarek – związany z nami od lat, wybitny konferansjer aktor teatralno/kabaretowy młodego pokolenia.

Gwiazdą Wieczoru będzie Laureatka wielu konkursów i prestiżowych nagród, Finalistka Programu The Voice of Poland Monika Urlik  https://www.facebook.com/Monika-Urlik-246590588713724/?__mref=message_bubble

Podczas gali odbędzie się również pokaz najnowszej kolekcji wybitnej kreatorki mody Any Cichosz
https://www.facebook.com/AnnaCichoszFashionDesigner/

Pokaz otworzy światowej sławy Top Modelka Jagoda Judzińska
https://www.facebook.com/jagoda.judzinka/
O fryzury modelek oraz gwiazdy wieczoru zadba Atlier Garik Baghdasaryan
https://www.facebook.com/Atelier-Garik-Baghdasaryan-775329032523488/
MAKE UP modelek oraz gwiazdy wieczoru wykona Urszula Olko
https://www.facebook.com/ulamaluje/

Idea Programu:

Ideą Programu jest nominacja, selekcja oraz promocja firm, których produkty i usługi spełniają najwyższe standardy w Polsce. Program pozwala w procesie certyfikacji wyłonić najbardziej  rozwijające się podmioty, działające w obrebie różnych gałęzi rynku. Dzięki standaryzacji kryteriów udziału w Programie i wypracowanym narzędziom weryfikacji każdego zgłoszenia, wyróżnienie zwycięzców jest procesem obiektywnym i udokumentowanym. Nagradzana jest wysoka jakość oraz elitarność produktu czy usług. Laureatami Godła Polish Exclusive są firmy, dla których priorytetem jest zaspokajanie wyrafinowanych gustów konsumenckich.

Godło przyznawane jest w dwóch kategoriach:

  • Ekskluzywna Polska Marka
  • Ekskluzywna Zagraniczna Marka dostępna na polskim rynku

Otrzymanie Nominacji do Godła stanowi uhonorowanie pozycji firmy na rynku, jej wkładu w rozwój gospodarczy oraz autorytetu jakim cieszy się wśród konsumentów i specjalistów branżowych.

Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej. Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem:  http://certyfikacjakrajowa.org.pl/index.php?p=pex_2016

Patronat medialny.

logotypy_patronow