VIII GALA CHARYTATYWNA NA RZECZ FUNDACJI EWY BŁASZCZYK „AKOGO” ORAZ KLINIKI BUDZIK ZORGANIZOWANA PRZEZ MAGAZYN „BUSINESSWOMAN & LIFE”

 

VIII GALA CHARYTATYWNA NA RZECZ FUNDACJI EWY BŁASZCZYK „AKOGO” ORAZ KLINIKI BUDZIK ZORGANIZOWANA PRZEZ MAGAZYN „BUSINESSWOMAN & LIFE”

Dnia 23 listopada 2018 r. w Hotelu Bellotto mieszczącym się w XVI wiecznym Pałacu Prymasowskim w Warszawie odbyła się VIII gala charytatywna na rzecz Fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?” oraz Kliniki Budzik zorganizowana przez magazyn „Businesswoman & life”. Podczas gali miała miejsce premiera i licytacja kalendarza magazynu Businesswoman & life 2019. 

W kalendarzu gwiazd w poszczególnych miesiącach pozowały znane gwiazdy z kobietami biznesu: Ewa Błaszczyk i Katarzyna Trawińska, Anna Samusionek i Katarzyna Cebulska-Bajera, Helena Norowicz i Patrycja Cierocka -Szumichora, Anna Guzik i Monika Hołymczuk, Kasia Moś i Violetta Nowak, Daria Ładocha i Dominika Flaczyk, Agnieszka Kaczorowska i dr Justyna Bukowska-Kania, Mariola Bojarska-Ferenc i Marta Bocheńska-Pachuta, Beata Pawlikowska i Magdalena Pasik-Zagalska, Anna Seniuk i Katarzyna Kolmetz, Katarzyna Cichopek i Beata Leszczyńska, Ewa Kasprzyk i Dominika Maciołek, Kasia Sokołowska i Monika Głogowska, Dorota Gardias i Monika Duda.

Gościem honorowym wydarzenia była Marianna Janczarska – córka Pani Ewa Błaszczyk.

Klinika BUDZIK założona przez Panią Ewę Błaszczyk rozpoczęła działalność w lipcu 2013 roku jako pierwszy w Polsce wzorcowy szpital dla dzieci po ciężkich urazach mózgu. Klinika działa przy warszawskim Centrum Zdrowia Dziecka i od początku jej istnienia udało się wybudzić 51 dzieci ze śpiączki.

Goście zaproszeni na uroczystą galę zostali powitani przez Agnieszkę Kaczorowską, która świetnie poprowadziła Galę.

Licytację obrazów fenomenalnie  poprowadził aktor Paweł BurczykW wyniku licytacji udało się pozyskać dla Fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?” oraz Kliniki Budzik 26 000 zł. Brawo WY!!! Brawo MY!!!

Podczas wieczoru mogliśmy podziwiać 3 pokazy mody.

Pierwszy z nich to pokaz mody Sylwii Kopczyńskiej

Drugi pokaz mody Ewy Stepaniuk

Trzeci pokaz mody BAD ICON

O fryzury modelek zadbał stylista gwiazd Łukasz Kowalski z Apogeum Studio a makijaż wykonała Urszula Olko z perfumerii  Mon Credo. Modelki prezentowały na sobie biżuterię Frey Wille oraz obuwie HöglFotoobrazy z poszczególnych plansz kalendarza na licytację przygotowała firma REDRO.

Dziękuję za zaproszenie =D

Krzysztof Break Szaradowski – Producent, reżyser, choreograf

Krzysztof Break Szaradowski – Producent, reżyser, choreograf