W KIELCACH, 29 STYCZNIA W HOTELU TĘCZOWY MŁYN ODBYŁO SIĘ SPOTKANIE KOBIECEGO KLUBU WE CAN

W KIELCACH, 29 STYCZNIA W HOTELU TĘCZOWY MŁYN ODBYŁO SIĘ SPOTKANIE KOBIECEGO KLUBU WE CAN

Liczba osób, które przyjęły zaproszenie, przerosła nasze najoptymistyczniejsze oczekiwania!!! Dałyście nam niesamowitą energię do działania! Oznacza to, że nie pomyliłyśmy się w naszej obserwacji rynku kieleckiego, którą przeprowadzamy od miesięcy.

My też widzimy, że Kielce mają olbrzymi potencjał, ale że w mieście brakuje tego typu okazji do wymiany poglądów, kontaktów i rozmów o biznesie. Nasze wydarzenia będą odbywać się regularnie, a w kolejnych miesiącach profilować na branże i konkretne zagadnienia.

Reklama. Klik↓

To dlatego, by w wydarzeniach mogły brać udział osoby zainteresowane danym tematem.

Cieszymy się, że nasze wydarzenie odbiło się szerokim echem w mediach i spotkało się z tak dobrym przyjęciem.

Podsyłamy Wam kilka zdjęć, linki do publikacji:

http://www.echodnia.eu/strefa-biznesu/wiadomosci/a/w-kielcach-29-stycznia-w-hotelu-teczowy-mlyn-odbylo-sie-spotkanie-kobiecego-klubu-we-can,12892954/

http://www.tvswietokrzyska.pl/wiadomosci/kielce/item/25713-kobiety-wspieraja-sie-w-biznesie.html

http://www.radio.kielce.pl/post-66504

Więcej zdjęć znajdziecie na naszym probilu na facebooku WECAN:

https://www.facebook.com/WE-CAN-Womens-Business-Club-194227667792496/

oraz na Fashion and STYLE

Poniedziałkowy event miał charakter informacyjny. Był zorganizowany po to, żebyśmy się mogły przedstawić osobiście (do tej pory znałyście nasz projekt głównie z Facebooka:), poznać, opowiedzieć o Klubie i zasadach jego działania.

Przypomnijmy zasady Klubu jeszcze raz:

Biznes to zarabianie

Nasza nazwa oznacza, że jesteśmy klubem biznesowym. Nie stoją za nami wielkie korporacje i ich miliony. W związku z tym nie działamy charytatywnie. To, że założyłyśmy klub oznacza, że jesteśmy dynamiczne, nasze pomysły realizujemy, a nie tylko o nich mówimy siedząc na kanapie oraz to, że faktycznie myślimy pro-biznesowo, bo biznes to: działanie, nawiązywanie kontaktów, wymiana biznesowa, poszerzanie znajomości i pogłębianie swojej wiedzy. Tego dotyczy nasz klub.

Niska składka, czyli pracujemy wspólnie

Działanie rozumiemy jako współdziałanie, a nie rozdawanie. Ustalona przez Klub i zaakceptowana symboliczna składka w wysokości 120 zł netto rocznie (10 zł netto miesięcznie, czyli tyle, co 1 kawa w kawiarni) zostanie przeznaczona na: druk kart członkowskich oraz budowę strony www (gdy tylko uzbierają się na to wystarczające środki, bo z jednej składki jednak się nie uda ).

Na spotkaniu zdecydowana większość przyznała, że są to czysto symboliczne pieniądze i coś, co wyróżnia nas od większości klubów biznesowych, w których składki członkowskie za rok wynoszą nawet kilka tysięcy złotych, a które i tak nie spełniają Waszych oczekiwań.

Niska składka oznacza jednak, że stawiamy na współpracę. Chcemy współpracować (i jak mówiłyście Wy też) tylko z kobietami, które – tak jak my wszystkie – chcą się zaangażować.

Zależy nam na tym, by do Klubu przyłączyły się osoby które będą brać udział w spotkaniach (przynajmniej 1 raz na kwartał), będą (jeśli zechcą, tu jest wolny wybór) prelegentkami i będą pozytywnie nastawione do inicjatywy.

Osobom krytykującym wszystko i zawsze – podziękujemy, bo z negacją musimy walczyć każdego dnia w biznesie i nie jest ona konstruktywna.

Zasada jest prosta, kto chce rozwijać biznes – idzie z nami do przodu, a nie stoi w miejscu rozkładając na czynniki pierwsze każdy nieistotny szczegół i nie szuka problemów, tylko rozwiązań. To złota zasada w biznesie.

Reklama. Klik↓

Dajemy wędkę, a nie rybę

Na naszych spotkaniach nie będzie zatem fontann z czekoladą (chyba, że członkinie klubu przekażą na ten cel pieniądze ze składek, albo znajdą na to mecenasa 🙂 ), ani darmowych weekendów w SPA (dopisek jak w poprzednim zdaniu 🙂 ), nikomu nie wybudujemy też domów za darmo, ani za darmo nie ubezpieczymy nikomu mieszkania. Wyraźnie o tym mówimy.

 

Reklama. Klik↓

To nie tego typu klub

Nie zbudujemy też za nikogo jego własnego biznesu. Podczas spotkań klubu osoby, które działają biznesowo będą opowiadać o tym, jak rozwinąć biznes, jak go usprawnić, jak dotrzeć do większej liczby klientów, jak założyć i prowadzić profil na fb, jak nakręcić film na media społecznościowe, co jest ważne przy budowaniu strony www, żeby była widoczna w internecie, jak przyłączyć się do firm, już działających i zarabiać razem z nimi, a dla osób, które dopiero startują – jak krok po kroku założyć firmę, jak przebrnąć przez administrayjne bariery.

Nie wykonamy za Was pracy, nie poprowadzimy za Was firmy

Zanim zatem dokonacie wpłat symbolicznej składki, prosimy o przemyślenie tego, co napisałyśmy, bo bardzo nam zależy na Was i na owocnej, merytorycznej współpracy biznesowej między wszystkimi członkiniami Klubu!

 

Materiały prasowe. Patronat medialny.

Reklama. Klik↓Reklama. Klik↑↓