W RADOMIU RUSZA KLUB BIZNESOWY TYLKO DLA KOBIET

W RADOMIU RUSZA KLUB BIZNESOWY TYLKO DLA KOBIET

Takiego wydarzenia w Radomiu jeszcze nie było! Już 9 kwietnia w prestiżowym Hotelu Aviator zainauguruje swoją działalność WE CAN Women’s Business Club, czyli klub biznesowy integrujący panie prowadzące biznesy w sektorze małych i średnich firm. W programie przewidziano: pokaz mody, degustację smakołyków od lokalnych przedsiębiorczyń i prelekcje radomskich bizneswoman, które opowiedzą o swojej drodze do sukcesu.

WE CAN Women’s Business Club to pierwszy w Polsce klub biznesowy dla przedsiębiorczych kobiet z sektora MŚP, czyli małych i średnich przedsiębiorstw. Lokalne oddziały już działają w Kielcach, Krakowie i Wrocławiu.

Celem klubu stworzenie silnej, ogólnopolskiej platformy do kontaktów biznesowych, networkingowa integracja właścicielek firm, wsparcie rozwoju karier i prowadzonych biznesów.

Wszystkie spotkania nastawione są na wymianę doświadczeń, fachowe porady ekspertów i praktyków biznesu, tworzenie dobrych relacji i klimatu dla biznesu, a także propagowanie idei przedsiębiorczości wśród kobiet.

 

Reklama. Przejdź do sklepu↑

Dla kogo jest KLUB

Klub ma formułę otwartą. Do We Can mogą się przyłączyć wszystkie przedsiębiorcze kobiety, które prowadzą własne biznesy, albo zajmują stanowiska decyzyjne w firmach, albo dopiero myślą nad założeniem swojej firmy i szukają wsparcia, inspiracji i motywacji do działania.

Założycielkom Klubu, którymi w Radomiu są: Irina Małek, Emilia Wróbel, Monika, Bankiewicz, Honorata Dyjasek i Aleksandra Paulska zależy na wymianie poglądów i współpracy różnych środowisk, dlatego mile widziane są także panie już należące do innych organizacji.

Spotkania Klubu mają charakter networkingowy. Służą wymianie kontaktów, czerpaniu inspiracji, sprzyjają wzmocnieniu biznesów i rozwojowi osobistemu Klubowiczek.

W każdym spotkaniu WE CAN bierze udział GOŚĆ SPECJALNY. Podczas spotkania 9 kwietnia będzie nim pani Poseł Anna Kwiecień, która opowie o swojej drodze do stanowiska, które obecnie piastuje.

Podczas spotkania będzie można poznać zasady działania WE CAN, ale też poznać przedsiębiorcze kobiety, które podzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i podpowiedzą uczestniczkom spotkania, jak budować firmę, żeby przynosiła nie tylko satysfakcję, ale też wymierne korzyści i dochody.

Wieczór umili pokaz mody przygotowany przez cenioną radomską Galerię Larin, a także degustacja smakołyków m.in. od E.Leclerc Radom i Mamma Leo Restauracja Rodzinna, a pragnienie będzie gasił naturalny sok Smaczek z Doliny Radomki z firmy Gospodarstwo Sadownicze MB Monika Bankiewicz. Na gości będą też czekać upominki od Super-Pharm.

– Prowadzenie biznesu w pojedynkę jest bardzo trudne – mówi Emilia Wróbel z zarządu WE CAN w Radomiu, która prowadzi blog FashionAndStyle. – Zwłaszcza obecnie, w sytuacji prężnie rozwijających się firm sieciowych.

– To dlatego chcemy pokazać kobietom prowadzącym swój biznes jak ze sobą współpracować, by osiągnąć efekt skali – dodaje pomysłodawczyni klubu Aleksandra Paulska z LHCG.

 

Reklama. Przejdź do sklepu↑

Celem WE CAN jest stworzenie klubów we wszystkich 16 województwach na terenie Polski.

– Pomagamy też przedsiębiorczym liderkom otwierać lokalne kluby w ich regionach – na poziomie miast wojewódzkich i powiatowych – dodaje Paulska.

Spotkanie zaczyna się o godz. 17.30 w Hotelu Aviator w Radomiu. Wstęp wolny!

Spotkanie zaczyna się o godz. 17.30 w Hotelu Aviator w Radomiu.

Wstęp wolny!
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy przez stronę FB klubu WE CAN.

https://www.facebook.com/events/216085315812435/

Istotne informacje:
Podczas spotkania będzie możliowśc zapisania się do WE CAN. Składka członkowska za cały rok wynosi jedynie 147,60 zł.

Partnerzy medialni:
Radio Rekord FM
7dni Radom
Telewizja DAMI
Cozadzien.pl
Hello Radom
Obiektywnie.info.pl
VitWoman PL
Woman-News.pl
Trendu
Law Business Quality
Echo Dnia Radomskie
Magazyn Tygrysy Biznesu
Imperium Kobiet
Media Elite
przeAmbitni
Telewizja ATV spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie
Veronique.pl
ModaiJa
Magazyn Moda & Styl
Fashion and STYLE. 

Reklama. Przejdź do sklepu↓

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓

 

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓