WAKACJE W SANDAŁKACH MARKI BALDOWSKI

Czas wakacji to jeden z najprzyjemniejszych okresów w roku. To czas relaksu, wyjazdów na upragniony urlop oraz chwil spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół podczas uroczystości czy kameralnych spotkań. Na każdą z tych okazji, marka Baldowski posiada w swojej kolekcji buty, które idealnie dopełnią letnie stylizacje.

Dodatki w odcieniach nude są nieodłącznym atrybutem stylowej kobiety i idealnie sprawdzają się podczas dziennych imprez, które tak chętnie i licznie organizowane są podczas wakacji. Dlatego marka Baldowski większość swoich projektów tworzy również w kolorze cielistego beżu. Oprócz klasycznych szpilek, klientki mogą wybierać spośród zamszowych sandałów na niższym, 7 centymetrowym, szerokim, stabilnym obcasie, którym uroku dodają skórzane aplikacje i frędzle. Z drugiej strony znajdziemy również klasyczne sandały na wysokiej, 9 centymetrowej szpilce, które stworzone są z cienkich, przeplatających się skórzanych pasków.

Żadna letnia garderoba nie może się obyć bez dodatków przywodzących na myśl dalekie, egzotyczne podróże. Dla klientek szukających nuty orientu, marka przygotowała dwa modele wygodnych sandałów na 7 centymetrowym, obcasie słupku, wykonanych ze skóry zamszowej w dwóch kolorach – czarnym i srebrnym. Charakterystycznymi elementami są królujące w tym sezonie motywy biżuteryjne – złote i srebrneozdoby, monety i sztuczne kryształy, znajdujące się przy kostce i wokół stopy. Dzięki temu żadna osoba nie przejdzie obojętnie obok takiej pary butów.

W propozycjach marki nie mogło zabraknąć także klasyki w kolorach czerni i bieli. Jednakże i tutaj dokonano zabawy formą. W efekcie powstały skórzane sandały składające się z cienkich pasków oraz delikatnego zapięcia wokół kostki. Wszystko to osadzone na 9,5 centymetrowym szerokim obcasie, stworzonym z geometrycznych ćwieków. Czarny model wykonany jest ze skóry zamszowej, a biały z naturalnej skóry imitującej węża.

Produkty z kolekcji są dostępne na stronie www.baldowski.pl.

Informacja o marce:

Baldowski to marka, która od 1973 roku nieprzerwanie kultywuje tradycję branży obuwniczej, oferując swoim klientom perfekcyjnie wykonane produkty najwyższej klasy. Wprowadzając nowe kolekcje staramy się zaspokoić wciąż rosnące zapotrzebowanie na luksusowe i unikalne buty. Wykonujemy je z materiałów najwyższej jakości, dbając o najmniejszy szczegół. W marcu 2014 roku nawiązaliśmy współpracę z czołowym polskim projektantem Maciejem Zieniem. Nasze kolekcje są wystawiane w najbardziej  prestiżowych butikach i domach handlowych na całym świecie, m.in. w Printemps w Paryżu.

Materiały prasowe