WALENTYNKI.

WALENTYNKI 
W SMART RELAX MASAŻ SPA REHABILITACJA. 
 
Moi Kochani, w sobotę 14 lutego jest DZIEŃ ZAKOCHANYCH. Jedno z moich ulubionych świąt. Dla jednych ma znaczenie (dla mnie duże), dla innych – nie, ponieważ szeroka część ludzi uważa, że powinniśmy okazywać sobie uczucia przez cały rok. Jak najbardziej z tym się zgadzam,  ale dlaczego akurat tego dnia, nie mamy uczcić w wyjątkowy i szczególny sposób, np: tak jak swoje urodziny.
Trochę bio w tym temacie:
Walentynki są obchodzone w południowej i zachodniej Europie od średniowieczaEuropa północna i wschodnia dołączyła do walentynkowego grona znacznie później.
Pomimo katolickiego patrona tego święta, czasem wiązane jest ono ze zbieżnym terminowo zwyczajem pochodzącym z Cesarstwa Rzymskiego, polegającym głównie na poszukiwaniu wybranki serca, np. przez losowanie jej imienia ze specjalnej urny. Współczesny dzień zakochanych nie ma jednak bezpośredniego związku z jednym konkretnym świętem starożytnego Rzymu, choć jest kojarzony z takimi postaciami z mitologii jak KupidynErosPan czy Juno Februata.
Możliwe, że zwyczaje związane z tym dniem nawiązują do starożytnego święta rzymskiego, zwanego Luperkaliami, obchodzonego1415 lutego ku czci Junony, rzymskiej bogini kobiet i małżeństwa, oraz Pana, boga przyrody[2][3].
Z kolei Brytyjczycy uważają to święto za własne z uwagi na fakt, że rozsławił je na cały świat sir Walter Scott (1771-1832)[4].
Info: Wikipedia.
Jeśli nie macie pomysłu na prezent dla swojej WALENTYNKI,  to podaję Wam propozycję.
Walentynki dla dwojga:

w tym wyjątkowym dniu, najlepiej przebywać i spędzać czas  ze „swoją drugą połówką”.

Taki pomysł i możliwość spędzenie czasu tylko we dwoje zapełni SMART RELAX SPA. Wspólne masaże i lampka wina na pewno umilą wieczór.
Oto kilka propozycji:
wow, jak dobrze…