WARSAW FASHION DAY JUŻ ZA NAMI!!! CO TO ZA EMOCJE BYŁY!!!

WARSAW FASHION DAY JUŻ ZA NAMI!!! CO TO ZA EMOCJE BYŁY!!!

10 grudnia w Centrum Praskie Koneser odbyła się kolejna edycja Warszaw Fashion Day, którego organizatorami jest małżeństwo Mariola i Adam Turbiarz, są współwłaścicielami Prysznica Modowego. Jest to butik, w którym można kupić kreacje nie tylko od Marioli Turbiarz, ale również od Doroty Goldpoint, Teresy Rosati oraz obuwie marki Domeno i Carinii

Warsaw Fashion Day to nie tylko pokazy mody i gwiazdy w roli modelek i modeli ale przede wszystkim to szczytny cel. Wszystko to,  co dzieje się wokół pokazów jest charytatywne i organizowane dla osób chorych, które wspieramy. Tym razem zebrane pieniążki zostały przekazane na Fundację Rak’n’Roll.

GWIAZDY  W ROLI MODELEK I MODELI

Od początku we wszystkich edycjach to właśnie gwiazdy charytatywnie idą w pokazach mody i tym razem nas nie zwiodły.

Na wybiegu mogliśmy podziwiać : Monika DrylPaweł StasiakKarolina NolbrzakJaroslaw jakimowicz, Anna Grycewicz, Anita Jancia-Prokopowicz, Włodek Matuszak, Anna ObercAdrian Furgalski, Michalina Sosna, Ryszard RembiszewskiKrystyna Mazurównaa, Aleksandra Chapko,Monika ButrynMałgorzata PiskorzPatrycja SzczepanowskaDanuta BłażejczykJoanna Sydor, Dorota Głowacka – Lesień, Michał Lesień – Głowacki, Karolina Chapko, Wanda Kwietniewska, Gabriel Fleszar 

Fot: KULTURALNI PL

Podczas pokazów mogliśmy oglądać na wybiegu zwycięzców i finalistów międzynarodowego konkursu Fresh Faces World: Marysię Kłoda i Mateusza Brodziaka, Dymitriusz Rutkowski, Viktoria Teshner. Oprócz finalistów prestiżowego konkursu na wybiegu zobaczyliśmy Magdalenę Warnkę, Scarlett ThompsonMonika ErdenerOliwia Sara PiczJolanta Jankowska-Pilipajć, oraz Luiza Benzouaoua.

Fot: KULTURALNI PL

KOLEKCJE POLSKICH PROJEKTANTÓW


Teresa Rosati, Viola Śpiechowicz, Dorota Goldpoint, Sheirt, Mariola Turbiarz, Monika Erdener Fashion Designer
Paweł Węgrzyn, Janicki – Streetwear
Oraz:
Carinii, Domeno – Producent Obuwia, CollarMe, KOD, Avaasi Jewelry New York, CYBEX
Wydarzenie odbyło się w Centrum Praskie Koneser a organizatorem był – Prysznic Modowy 

Wisienką na torcie był przepiękny i bardzo energetyczny występ Marcina Urzędowskiego oraz Dawida Skrzypczaka.  Panowie, zrobiliście kawał dobrej roboty.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęła Telewizja ATV spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie

Muszę stwierdzić, że impreza była bardzo udana pod wieloma względami, Mariola i Adama, na Wasze ręce składam wielkie gratulacje. Do zobaczenia na kolejnych udanych imprezach.

Pokaz mody Teresy Rosati

Pokaz mody Violi Śpiechowicz

Pokaz mody Marioli Turbiarz i Piotra Janickiego

Pokaz mody marki Węgrzyn Fashion Pawła Węgrzyna

Pokaz mody Doroty Goldpoint

Zdjęcia są własnością portalu KULTURALNI PL Jarosław Malinowski

WARTO PRZECZYTAĆ!!!