WE ARE #bIZUUGIRLS KREUJEMY MODOWE OPOWIEŚCI O PRODUKTACH, KTÓRE POKOCHAŁYŚMY!

We are #bziuugirls to historia bestsellerowego już futra BIZUU.

Futra, które wpisało się w jesienny kalendarz i od kilku sezonów zdobi garderoby klientek marki. #bizuugirls zaskakują, miksują i odważnie nadają stylizacyjny ton, dorzucając, dobrze już znany model do sezonowego niezbędnika. Co będziemy nosić, gdy rozpocznie się pogodowy rollercoaster? Futro! Kampania towarzyszy akcji PRE-OREDER, która potrwa od 31.08 do 06.09.

Są historie, które nigdy się nudzą. Istnieją stylizacje, które sprawdzają się w wielu wydaniach. I wreszcie… są futra, które powracają w wielkim stylu, by na nowo inspirować kobiety – aby mogły tworzyć wraz z nimi kolejne, modowe historie.

Stylizacje stworzone przez Bartka Indykę, uchwycone w obiektywie Maćka Nowaka to wariacje na temat uniwersalności kobiecego piękna i garderoby, którą nosimy. Różnorodność kobiecych sylwetek nie stanowi bariery w manifestowaniu swojego stylu. Każda z nas może założyć futro, a wszystkie razem dumnie możemy powiedzieć WE ARE #bizuugirls. Futro FLORENCE zadomowi się w streetowych wydaniach, eleganckich lookach i nie uniknie nieoczekiwanych zwrotów akcji, nawet w te cieplejsze dni.

Odkrywamy nowe wcielenie najbardziej pożądanego wzoru jesiennego sezonu. Jedno futro, a tak wiele twarzy. Dwa warianty kolorystyczne, które wyznaczają kolejne, nieoczywiste zestawienia. Dziewczyny – kochające modę, bawiące się kolorami, dodatkami i fakturami – mają już swojego modowego faworyta – FLORENCE!

Kampania WE ARE #bizuugirls towarzyszy akcji sprzedażowej PRE-ORDER, podczas której w dniach 31.08-06.09 będzie można zakupić Futro FLORENCE tylko na stronie www.preorder.bizuu.pl.

PODPISY DO ZDJĘĆ:

FOTOGRAF: Maciej Nowak, ASYSTENT FOTOGRAFA: Maciej Michrowski/ COTAM STUDIO

MODELKI: Aly T., Kaja K , Kasia G., Lexi W. , Marta P., Rim M./SPECTO MODELS, Sara C. /ON MOVE models

STYLISTA: Bartek Indyka, SET DESIGN: Michał Zomer

MAKEUP: PUPA, WŁOSY: VIP ROOM Łubiński Kowalski

PRODUKCJA: Magdalena Karolkiewicz, Anna Urbańska/ BIZUU, RETUSZ: Michał Marciniak/ BIZUU

Link do strony: https://preorder.bizuu.pl/

Materiały prasowe