WERNISAŻ MALARSTWA DOMINIKA MORGASIA W GMACHU TEATRU WIELKIEGO W BUTIKU UNIQUE

WERNISAŻ MALARSTWA DOMINIKA MORGASIA W GMACHU TEATRU WIELKIEGO W BUTIKU UNIQUE

Wieczorem 29 listopada w znajdującym się w gmachu Teatru Wielkiego w Warszawie butiku „Unique” odbył sie  wernisaż  malarstwa obiecującego artysty Dominika Morgasia. 

Dominik Morgaś jest absolwentem Wydziału Sztuki Uniwersytetu Techniczno- Humanistycznego, który ukończył z wyróżnieniem. Charakteryzuje go szerokie spektrum działań – obok malarstwa specjalizuje się również w fotografii i filmie.
Wydarzeniu towarzyszyła prezentacja najnowszej kolekcji Emporio Armani  oraz muzyka na żywo aranżowana przez  Damiana Czarneckiego. Magazyn VIP został patronem wydarzenia i ufundował nagrody niespodzianki dla Gości. Artystyczny kolaż wsparli także Europejski Hotel z Radomia, „Ristorante San Lorenzo” z Warszawy pysznie zadbała o podniebienia uczestników wieczornego eventu, uzupełnieniem była woda Staropolska. W Lounge Magazyn oraz Fashion and Style będzie można przeczytać o wernisażu.
Miłośników sztuki i mody zapraszamy do Unique #placpilsudskiego 9, gdzie do końca roku można zobaczyć  i kupić malarstwo Dominika.
Organizatorką wydarzenia była Luiza Dorosz z „Heels on Wheels” , która ma nadzieję na kolejne równie udane spotkanie w przyszłości. Nie zapomnijcie się tam pojawić 🙂
Fot. materiały prasowe
Patronat medialny nad wydarzeniem.
Emilia Wróbel i Agata Małek