WHERE IS TOM? NOWY FILM O JEŹDZIE NA DESKOROLCE OD VANS

Stabio, Szwajcaria – (9 maja 2024 r.) – Trwało to trochę czasu, ale w końcu udało nam się odnaleźć Toma. Z radością ogłaszamy, że „Where is Tom” – długo oczekiwany sequel do „Opowieści Toma” z 2020 roku jest teraz dostępny na żywo na Trasher.

Tom Cooler przeżył z nami nieco emocjonujących chwil. Po swojej głównej roli w „Opowieściach Toma” w 2020 roku, wycofał się z bycia w centrum uwagi – unikając sławy, która wiąże się z występem w filmie skate’owym Vans Europe. Jednak wyciągnęliśmy go ze swojej nory i dołączył do ekipy w podróży po Europie, zatrzymując się w Atenach, Barcelonie, Lizbonie, Hamburgu i nie tylko, aby nakręcić nowy pełnometrażowy film.

„Where is Tom?” zawiera występy z udziałem sportowców Vans Europe, takich jak Martino Cattaneo, Jordan Thackeray, Rob Maatman, Willow Voges Fernandes, Notis Aggelis i Yeelen Moens, a także wielu innych sportowców Vans Europe i lokalnych zawodników.

„Where is Tom?” jest teraz dostępny do obejrzenia na kanale YouTube Thrasher. Śledź @vansskate i @vanseurope na Instagramie, aby dowiedzieć się więcej o drużynie skate’owej Vans.

Zawodnicy Vans:

Albert Nyberg @albertnewcomply
Alexey Krasniy @_alexeyred
Axel Cruysberghs @axelcrusher
Bert Roeterdink @bertolliee
Chris Pfanner @chrispfanner
Helena Long @helenalegslong
Jelle Maatman @jellemaatman
Jordan Thackeray @jthaxx_hys
Joseph Biais @josephbiais
Marco Kada @marcokada
Martino Cattaneo @minckia
Mickael Germond @mikagermond
Notis Aggelis @notis_aggelis
Pascal Moelart @pascalmoelart
Pietro „Pepe” Tirelli @peeepppsss
Rob Maatman @robmaatman
Samuel Partaix @samuelpartaix
Schianta Lepori @schiantaylor
Sebastiaan Vijverberg @sebastiaanvijverberg
Tania Cruz @tania.jcruz
Victor „Doobie” Pellegrin @doobieornotdoobie
Willow Voges Fernandes @sequeltheprequel
Yann Horowitz @horoblitz
Yeelen Moens @yeelenmoens

Filmowane przez:


Jack Thompson @jackthomspom
Jon Wolf @jon__wolf
Max Pack @packopack
Paul Labadie @labadass___

Edytowane przez:

Paul Labadie @labadass___

Zapoznaj się z innym artykułem: STYL BOHO. JAK STWORZYĆ SWOBODNĄ I KOBIECĄ STYLIZACJĘ W STYLU BOHO- CHIC?, link TUTAJ!!!

Inni kamerzyści:


Blai Costa @blai_costa
Hans Klein @hansyklein
Jackson Davis @jackson_davis
Jedrek Maczugowski
Joscha Aicher @bonezless
Lucien Parsons @lucienparsons
Miguel Bahomon
Mike Hristov @_mikehristov
Nico Uhler @nico.uhler
Pedro Raimundo @roskhanof
Romain Batard @bataaard
Zdjęcia autorstwa:
Dave Van Laere @dvlphoto

Animacje autorstwa:

Pietro „Pepe” Tirelli @peeepppsss

Konsultant muzyczny:

Bonnie Reilly

About Vans

Vans®, a VF Corporation (NYSE: VFC) brand, is the original action sports footwear, apparel and accessories brand. Vans®authentic collections are sold in more than 100 countries through a network of subsidiaries, distributors, and international offices.Vans® has more than 2,000 retail locations globally including owned, concession and partnership doors. The Vans® brand inspires and empowers everyone to live “Off The Wall”, embodying the youthful spirit of freedom, non-conformity, and relentless drive to push culture forward across action sports, music, art and design. Vans builds communities through progressive platforms such asVans Pipe Masters and Vans’ cultural hub and international music venue, House of Vans.

Vans, “Off The Wall” Since ’66

www.vans.com

youtube.com/vans

tiktok.com/@vans

instagram.com/vans

facebook.com/vans

Materiały prasowe

Zapoznaj się z najnowszymi artykułami