WHITE JEANS

 

WHITE JEANS

Biel kiedyś była zarezerwowana tylko i wyłącznie na lato, od jakiegoś czasu jednak to się zmieniło. Biały kolor jest również bardzo modny  jesienią i zimą. Nie musimy rezygnować i chować na dno szafy białych i letnich ubrań, ponieważ w tym sezonie śmiało możemy miksować ubrania letnie z tymi jesienno-zimowymi. Mało tego, kolor biały zaczął wieść prym na wielkich galach i wieczornych imprezach.

Jeśli chcesz się wyróżnić w tłumie i być trendy, to koniecznie na kolację lub uroczystą imprezę musisz mieć na sobie białą sukienkę, kostium lub przynajmniej w tym odcieniu dodatki.

Reklama. Przejdź do sklepu↓

MOJA STYLIZACJA

Do białych (white) jeansów z dziurą na kolanie, dobrałam w bardzo modnym zielonym kolorze sweterek oraz brązowy skórzany płaszcz. Ubiór na górnej partii sylwetki jest  w ciepłych barwach, które współgrają z moim typem urody, ponieważ jestem „panią jesień”. Stylizację uzupełniłam dodatkami: złote buty, ” kosmiczną torbę”, chodzi o materiał,  z którego została wykonana oraz zielone kolczyki, które zostały zrobione na szydełku.

Tekst oraz zdjęcia FASHION AND STYLE Emilia Wróbel

GALERIA ZDJĘĆ

 

Reklama. Przejdź do sklepu↓

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓

Reklama. Przejdź do sklepu↑↓