WICEMISS POLONIA, MAGDALENA SWAT W DRODZE NA MISS UNIVERSE! ZNACIE JĄ Z PROGRAMÓW TOP MODEL I PROJECT RUNWAY

WICEMISS POLONIA, MAGDALENA SWAT W DRODZE NA MISS UNIVERSE!
ZNACIE JĄ Z PROGRAMÓW TOP MODEL I PROJECT RUNWAY

Wicemiss Polonia 2017, Magdalena Swat wyleciała na dwutygodniowe zgrupowanie konkursu Miss Universe 2018! Gala tych prestiżowych wyborów odbędzie się 17 grudnia w Bangkoku w Tajlandii. Nasza Miss przed wylotem zaprezentowała swoje kreacje na finałowe show! 

Magdalena Swat ma 27 lat, pochodzi z Ostrowca  Świętokrzyskiego, ale od kilku lat mieszka w Warszawie. Skończyła studia na kierunku administracja. Od kilku lat pracuje jako modelka. Widzom dała się poznać w programach takich jak Top Model czy Project Runway.

Strój narodowy na Miss Universe

Strój narodowy zaprojektowała Klaudia Markiewicz. Strój powstał pod wpływem inspiracji tradycją i mitologią słowiańską, w szczególności występującej w niej postacią wodnej nimfy – rusałki. Na strój składa się biały kombinezon z białych trójwymiarowych cekinów oraz trenu z delikatnej, półtransparentnej tkaniny w ręcznie haftowane róże. Całość uzupełnia wianek z kwiatów oraz złote buty i biżuteria.

Suknia wieczorowa na finał Miss Universe

Suknię wieczorową na finał Miss Universe przygotowała projektantka Magdalena Prokop – Elgoriny z atelier Secret Angel. Jest to piękna, błyszcząca suknia w dwóch kolorach – złotym i zielonym. Suknia idealnie podkreśla atuty naszej Miss, a przy tym jest bardzo spektakularna i sceniczna i pięknie wygląda w ruchu, w trakcie prezentacji.

fot. Mateusz Jagielski

Materiały prasowe