WIELKA GALA ILONY ADAMSKIEJ JUŻ ZA NAMI!!!

Prawie 300 osób pojawiło się w czwartkowy wieczór w modnym klubie LOFT44 na finale 2. edycji plebiscytu PRESTIŻOWY PRODUKT ROKU 2019. Gala połączona była z premierą książki „Kobiety o kobietach czyli cała prawda o płci pięknej” oraz akcją charytatywną na rzecz Domu Samotnej Matki i Dziecka „NAZARET” z warszawskiej Pragi.

GWIAZDY NA GALI

Wśród Gości pojawiło się sporo gwiazd, m.in. Joanna Brodzik, Anna Korcz, Katarzyna Miller, Maria Niklińska, Katarzyna Pakosińska, Monika Zamachowska, Ryszard Rembiszewski, Jarosław Jakimowicz, Anna Bosak, Maciej Panek oraz Katarzyna Pakosińska.

O wyborny catering zadbali: AMRIT ORIENTAL FOOD, DIETERING.COM, LE BARBATELLE ITALIAN WINE SELECTION oraz CAFFE GRANO.

O pyszny tort zadbała Pracownia Tortów Artystycznych Sowy Słodki Świat.

Sponsorem głównym wydarzenia było BEMO MOTORS, Amrit Oriental Food i Welmax.

Dwie statuetki również na swojej Gali odebrała z rąk Macieja Panka właściciela kliniki medycyny estetycznej “Panek Clinic” Ilona Adamska, która nie tylko zorganizowała tak wspaniałe wydarzenie, ale również jest właścicielką kilku portali internetowych i magazynów. Ilona nie kryła wzruszenia i emocji, które jej towarzyszyły. Gala ta, to jedna z najlepszych w Warszawie, która skupia ludzi biznesu, a w tym przypadku w większości kobiety. Moje wielkie gratulacje Ilona, jesteś najlepsza.

PREMIERA KSIĄŻKI „Kobiety o kobietach czyli cała prawda o płci pięknej”

W książce pojawiają się cenione nazwiska ze świata show-biznesu jak chociażby Katarzyna Pakosińska, dr Irena Eris, Jolanta Fajkowska, Anna Rusowicz, Paulina Młynarska, Beata Pawlikowska, Monika Zamachowska, Anna Korcz, Joanna Brodzik, Maria Niklińska, ale także największe autorytety ze świata psychologii i seksuologii: Katarzyna Miller, prof. Zbigniew Lew-Starowicz, dr Mateusz Grzesiak, Bianca-Beata Kotoro, Anna Bosak oraz kobiety biznesu, z którymi Ilona współpracuje od wielu lat.

GALERIA ZDJĘĆ

FOT. Katarzyna Gołąbska

Fot: Piotra Wroniewicz

Fot: Paweł Wodzyński