WIELKA GALA, WIELCY ZWYCIĘZCY!

WIELKA GALA, WIELCY ZWYCIĘZCY!

Prestiż, innowacyjność, niezwykła dbałość o każdego klienta i wybieganie o krok przed konkurencję – te cechy zostały wyróżnione statuetkami Bestsellery roku 2018 przyznawanymi przez magazyn „Law Business Quality”. Kto znalazł się w niezwykłym gronie wyróżnionych osób?

Agencja I.D.Media przyzwyczaiła swoich klientów i czytelników do zjawiskowych, pełnych rozmachu imprez, podczas których wyłonione zostają przedsiębiorcze, kreatywne osoby zmieniające świat wokół nas na plus. Ostatnia gala organizowana przez Ilonę Adamską przerosła jednak najśmielsze oczekiwania zgromadzonych gości! Impreza organizowana warszawskim Klubie Loft 44 zgromadziła przeszło 200 osób. Spotkanie prowadził Ryszard Rembiszewski wraz z Iloną Adamską, wśród gości wypatrzeć można było m.in.: Ewę Kuklińską, Annę Kerth, Olę Mikołajczyk, Annę Powierzę, Jarosława Jakimowicza, Andrzeja Pągowskiego, a na scenie w porywających recitalach wystąpili Artur Gotz i Annę Hamela. Najwięcej emocji wzbudził jednak moment rozdania statuetek Bestsellery roku 2018. Laureaci nagrody to osoby i firmy, o których wizerunek dbają profesjonaliści z agencji PR I.D.Media.

Wśród nagrodzonych tą prestiżową nagrodą, w kategorii Kosmetyki naturalne znalazła się Anna Gołębiowska- Plich z firmy NOVA Kosmetyki:

– To dla nas wielki zaszczyt oraz ogromne wyróżnienie, iż NOVA Kosmetyki znalazło się w gronie zwycięzców. Cieszymy się, iż doceniona została jakość naszych produktów. Chcemy, aby spełniały one wymagania osób poszukujących kosmetyków idealnie dopasowanych do swoich potrzeb. Dlatego tę nagrodę traktujemy jako zobowiązanie na przyszłość i źródło motywacji do dalszego działania. – wyznała szczęśliwa laureatka.

Także Karina Kondeja-Wojtczak, właścicielka firmy kosmetycznej Kumazu, nie kryła radości wywołanej oddaniem w jej ręce wyjątkowej nagrody:

– Jestem niezwykle poruszona i szczęśliwa, że marka Kumazu po raz kolejny zdobyła wyróżnienie w prestiżowym plebiscycie magazynu LAW BUSINESS QUALITY. To pokazuje, że nasze produkty cieszą się dużym poważaniem i zaufaniem, a grono zadowolonych Klientów, które stale rośnie, jest tego dodatkowym dowodem. Każda nagroda to dla nas motywacja do dalszej pracy, dlatego obiecujemy dbać o wysoką jakość naszych usług i produktów, tak aby tytuł „bestselleru” nigdy nie stracił na aktualności. – powiedziała Karina Kondeja-Wojtczak z firmy Kumazu.

W gronie szczęśliwych laureatów nie mogło zabraknąć Izabelli Markiewicz właścicielki Butik Caffe:

– Jestem niezmiernie szczęśliwa z otrzymanej nagrody. Moja kategoria to Modowo-kulinarne Odkrycie Roku. Czuję się wybranym prekursorem nowej ery, która pozwoli natchnąć ludzi do utożsamiania się z tym cudownym łączeniem dobrego smaku i gustownego kreowania wizerunku w jakże odmiennej scenerii niż to jest przyjęte na co dzień. – wyznała Izabella Markiewicz.Reklama. Przejdź do sklepu↑

Satysfakcji nie kryła też Joanna Preisner, właścicielka hotelu Bacówka Radawa Spa****:


– Jesteśmy pod wrażeniem zorganizowanego wydarzenia, na którym mogliśmy poznać wielu inspirujących ludzi. Perfekcyjna organizacja potwierdza profesjonalizm Ilony Adamskiej i prowadzonej przez nią agencji. Dziękujemy za zaproszenie i wyróżnienie jako jedynego hotelu dla dzieci w Polsce. Jest to dla nas wielkie wyróżnienie, a spotkanie w tak wspaniałym gronie pozwoliło nawiązać wiele ciekawych kontaktów i znajomości. –
powiedziała Joanna Preisner z hotelu Bacówka Radawa Spa****.

Agnieszka Janisz z Kliniki Korona dodaje na sam koniec: – To prestiżowe wyróżnienie dla naszej Kliniki jest ogromnym uznaniem za wysiłek jaki wkładamy w celu zapewnienia najwyższych standardów usług naszym pacjentom. Nieustannie będziemy dążyć do doskonalenia swojego warsztatu i nadal z całym zespołem będziemy oddani swoim podopiecznym. 

– Udział w plebiscycie Bestseller Roku 2018 to dla mnie niesamowite doświadczenie. Nigdy bym nie przypuszczała, że Dziewczyna w trampkach stanie na jednym podium z przedstawicielami prestiżowych marek na polskim rynku. Zdobycie wyróżnienia w kategorii Innowacyjny projekt dla młodzieży jest dla mnie nie tylko sukcesem, ale przede wszystkim dowodem na to, że prawdziwe marzenia zawsze zwyciężają. Dziewczyna w trampkach to nie tylko książka, projekt, to przede wszystkim mój świat, który buduję z wielkim trudem, ale i olbrzymią radością – nareszcie wiem, że to co robię ma sens. Ta statuetka to dla mnie niesamowita motywacja, dzięki której wiem, że osiągnę jeszcze więcej. – wyznała kolejna szczęśliwa laureatka, Małgorzata Kapuściak. 

Prestiż, uznanie, dodatkowa motywacja – zdaniem Kingi Bogdańskiej to najważniejsze korzyści płynące z otrzymania statuetki Bestsellery roku 2018:

– 28 lutego tego roku był dla mnie bardzo ważnym dniem. To dzień w  którym otrzymałam potwierdzenie, że mój sposób wspierania zapracowanych kobiet- Akademia Mistrzyni Swojego Życia – ma sens i jest doceniany przez szersze grono osób. Kiedy stałam na scenie i trzymałam w rękach statuetkę poczułam, że kolejny mój mały cel, który postawiłam sobie 1,5 roku temu, został osiągnięty. Pomimo determinacji nie sądziłam,  że tak szybko się zrealizuje. To dodało mi siły i wiary, że warto stawiać sobie poprzeczkę wysoko. Obecnie Akademia Mistrzyni Swojego Życia wchodzi na wyższy poziom – powstała jej siostra – Akademia Liderek, dla kobiet pełniących średnie i wyższe stanowiska liderskie. Statuetka, którą otrzymałam z pewnością przyczyni się do tego, by mój kolejny projekt spełnił oczekiwania kobiet, które chcą sięgać wyżej!

Kiedy zapytaliśmy gości, co sądzą o wydarzeniu – usłyszeliśmy:

– To był jeden z tych eventów, których długo się nie zapomina. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Chyba jeden z lepszych eventów I.D.MEDIA. Mnóstwo atrakcji dla gości i partnerów wydarzenia. Wspaniała uczta kulinarna, wyborne drinki i catering. Występ Anny Hameli powalający. – powiedziała Renata Dziewońska, gość wydarzenia.

– Jesteśmy z mężem oczarowani galą. Przyjechaliśmy aż z Krakowa, by wspólnie z Iloną Adamską świętować 12. urodziny jej firmy. Byliśmy pod wrażeniem rozmachu imprezy. Wspaniały poczęstunek, super nagrody w loterii, niezwykle ciekawi gości, nowe kontakty biznesowe. No i nasze muzyczne odkrycie – Artur Gotz. – dodała Anna Firlej.Reklama. Przejdź do sklepu↑

Głównym sponsorem wydarzenia była GRUPA BEMO MOTORS, która ufundowała weekend z Mazdą CX-5 i Fordem EcoSport.  O catering i wino zadbała firma DIETERING.COM i RED NOSE.

Mimo, że gala magazynu „LBQ” już za nami, wielkie emocje z nią związane wciąż nie opadły. Prestiżowe statuetki dla posiadaczy stały się nieocenioną siłą napędową do dalszych działań, a dla klientów i odbiorców ich działań – sygnałem, że warto zapamiętać te nazwiska!

Joanna Bielas

Informacja prasowa

GALERIA ZDJĘĆ

Fot:  WITOLD SZCZEKOWSKI, PIOTR WRONIEWICZ

Reklama