WIELKI POWRÓT KOLEKCJI VANS ANAHEIM FACTORY

Ukłon w stronę estetyki retro i sportowego stylu Vans z początku lat 90-tych. Kolekcja inspirowana pierwszą fabryką marki w kalifornijskim mieście Anaheim powraca z nowymi modelami i kolorami wskrzeszonymi z archiwów Vans.

W wiosennej odsłonie kolekcji Vans uhonorował kultowy model – Style 73, który dołącza do programu reedycji Vans Anaheim Factory. Kolekcję utrzymano w duchu retro i sportowym stylu Vans z początku lat 90-tych. Elementy wyróżniające model 73 DX to wysokiej jakości podeszwa nachodząca na nosek buta, zamszowe cholewki, niepowtarzalna metka i wkładka UltraCush, zapewniająca jeszcze większy komfort i amortyzację.

Zapożyczając detale z oryginalnych modeli wyprodukowanych we wczesnych latach marki, Vans prezentuje kolekcję Anaheim Factory, która zapewnia najwyższy komfort dzięki ulepszonym wkładkom UltraCush. W kolekcji znalazły się detale nawiązujące do pierwszych projektów, takie jak oryginalne nazwy modeli, paleta kolorystyczna, reedycja printów, wykończone na wysoki połysk boki podeszwy, bawełniane sznurówki i oryginalne wnętrze butów, które dopełnia klimat vintage.

VANS
VANS
VANS
VANS

Kolekcja Anaheim Factory Pack Style 73 DX dostępna będzie w kolorze czarnym, czerwonym i jasnoniebieskim od 15 lutego 2019 roku.

O MARCE VANS

Vans®, VF Corporation (NYSE: VFC), to klasyczna marka oferująca ubrania, obuwia i akcesoria sportowe. Kolekcje Vans authentic są sprzedawane             na całym świecie w 84 krajach za pośrednictwem sieci filii, dystrybutorów            i biur międzynarodowych. Vans jest także właścicielem i operatorem ponad 600 punktów sprzedaży na całym świecie. Marka Vans promuje sportowy styl życia, subkulturę młodzieżową i kreatywną ekspresję dzięki wsparciu sportowców, muzyków i artystów, oraz poprzez nowatorskie wydarzenia                   i platformy, takie jak seria Vans Park, Vans Triple Crown of Surfing®, Vans US Open z Surfing, Vans Pool Party, Vans Custom Culture, Vans Warped Tour®, kulturalne centrum Vans i międzynarodowy klub muzyczny House of Vans.

VANS
VANS
VANS

Vans, Off The Wall” Since ’66

vans.eu

youtube.com/vans

instagram.com/vans_europe

twitter.com/vans_europe

facebook.com/vans_europe