WIELKI SUKCES AUKCJI CHARYTATYWNEJ Z GWIAZDAMI

WIELKI SUKCES AUKCJI CHARYTATYWNEJ Z GWIAZDAMI

W sobotę 12 stycznia w Szkole Podstawowej Gaudeamus w Józefosławiu koło Warszawy odbyła się wielka aukcja charytatywna, którą poprowadziła znana dziennikarka Joanna Racewicz. Przybyły na nią gwiazdy show biznesu, dziennikarze, podróżnicy i sportowcy: Iwona Węgrowska, Eliza Wesołowska-Trybała i Paweł „Trybson” Trybała, Eliza Gwiazda, Piotr Pogon, Tomasz Michniewicz, Divine Aziza Kitenga i Thomas Martin.

Podczas imprezy można było wylicytować wartościowe i osobiste przedmioty, takie jak: statuetka za wybitne kreacje aktorskie od Anny Dereszowskiej, którą otrzymała podczas Namysłowskich Spotkań Filmowych w 2018 roku, suknia Iwony Węgrowskiej, w której wystąpiła na gali Telekamer w 2010 roku, torebka Joanny Moro, album o Paryżu od Doroty Landowskiej i Mariusza Bonaszewskiego, który aktorka dostała na szczęście z okazji jednej z premier teatralnych, ulubiona bransoletka Marii Niklińskiej, film DVD „Pierwszy milion”, na planie którego poznali się Agnieszka Warchulska i Przemysław Sadowski, z autografami aktorów.

Przedmioty na aukcję przekazali także: Mateusz Damięcki, Anna Czartoryska, Olga Frycz, Urszula Dudziak, Eliza Gwiazda, Tomasz Michniewicz, Ilona Felicjańska, Dariusz Kordek, Eliza Wesołowska-Trybała i Paweł „Trybson” Trybała, Piotr Pogon. – To była wspaniała aukcja charytatywna, z niesamowicie dobrą energią i cieszę się, że mogłam ją poprowadzić. Wylicytowaliśmy ponad 5.000 PLN. Razem z pieniędzmi uzbieranymi na kiermaszach świątecznych w innych placówkach Gaudeamus i Pomarańczowa Ciuchcia udało nam się przekazać ponad 16.000 PLN na Stowarzyszenie Mali Bracia Ubogich – mówi Joanna Racewicz, dziennikarka i prezenterka. Sylwia  Dąbrowska, dyrektor Szkoły Gaudeamus w Józefosławiu dodaje: Dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli za udział i za to, że otworzyli swoje serca i portfele.

Przed aukcją dzieci mogły uczestniczyć w warsztatach kulinarnych, ceramicznych i teatralnych. Dla najmłodszych przygotowano kącik malucha i malowanie buziek.

Więcej informacji: https://szkola-gaudeamus.pl

Materiały prasowe

WARTO PRZECZYTAĆ!!!