WINO I BEŻ.

WINO I BEŻ.
 
Wino i beż to najmodniejsze połączenie kolorystyczne tego sezonu. Beż jest kolorem bardzo eleganckim i zarazem bardzo odmładzającym, dlatego tak wiele z nas go nosi. Wino natomiast,

to odcień czerwieni, kolor trudny w zestawieniach i nie każdemu będzie pasował. Nawet, jeśli nie będzie pasował, a bardzo nam się podoba, proponuję nie rezygnować z zakupu.

 Możesz sobie jak najbardziej jakąś rzecz w tym kolorze kupić. Mogą to być

spodnie, spódnica, rękawiczki, torebka czy lakier do paznokci. Jeśli kupimy sobie płaszcz (tak jak ja ) albo bluzkę i z naszą karnacją źle współgra, to należy go przełamać innym kolorem. Zakładamy przy twarzy taki kolor, który będzie współgrał z naszą urodą, możemy zagrać również dodatkiem, np: apaszką lub biżuterią.
Must have sezonu, to również kapelusz. Kapelusz nie tylko chroni naszą głowę przed zimnem ale również dodaje kobiecie klasy i elegancji.
Podaje Wam moje Drogie kilka wskazówek, jak należy dobrać kapelusz, by dobrze on wyglądał na Waszej głowie. 🙂
ZASADY, KTÓRYMI SIĘ KIERUJEMY DOBIERAJĄC KAPELUSZ. 
– Kapelusz dobieramy do stylizacji, a nie stylizację do kapelusza.
– Niskie i drobne osoby nie powinny nosić dużych i szerokich kapeluszy. Osoby natomiast wysokie i dość szczupłe niestety muszą zrezygnować z małych nakryć.
– Osoby o delikatniejszej urodzie powinny nosić kapelusz skromniejszy, aby nakrycie nie przytłaczało ich urody.
– Granica, którą nie można przekroczyć nosząc kapelusz to, aby rondo kapelusza nie przekraczało linii ramion.
– Nakrycie głowy dobieramy do typu urody (chodzi o kolor).
– Osoby z zaczerwienioną twarzą nie mogą pozwolić sobie na czerwone i różowe kapelusze czy inne nakrycia głowy. Kolor ten jeszcze bardziej podkreśli sińce pod oczami i rozszerzone naczynia krwionośne.
1. Kapelusz: RESERVED
2. Płaszcz: STRADIVARIUS.
3. Buty: Venezia
4. Torebka: Super-dodatki.pl