WROCŁAW I CASTING DLA MODELEK I MODELI FRESH FACES WORLD

WROCŁAW I CASTING DLA MODELEK I MODELI FRESH FACES WORLD

Kolejnym miastem, w którym odbył się casting do konkursu Fresh Faces World był Wrocław. Zorganizowano go 17 czerwca w Grey Music Club. Na casting przybyło wielu uczestników wraz z rodzinami i osobami, które ich dopingowały.

Kandydaci zprezentowali się tym razem przed Jury,  w skład którego wchodzili:

1) Maggie Hease – jurorka międzynarodowych konkursów modelingowych, ekspertka
w tej branży, właścicielka konkursu Fresh Faces World i agencji Magteam Model Management. Polka, która odniosła ogromny sukces w USA; manager wielu światowych modelek, w tym: Alexy Łuczak i Amandy Streich.

Reklama. Przejdź do sklepu ↓
buty badura Image Banner 320 x 50


2)
Anna Wierzbicka– Modelka Magteam Model Management. Sześcioletni staż
w modelingu zdobyła w takich stolicach mody jak Mediolan, Paryż i Tokio.
Obecnie trener i instruktor fitness w klubie Zwycięska Gym&Fitness Center.

3) Maciej Borkowicz AIM-studio.pl –  różne spojrzenia, jedna pasja. Specjalizuje się w fotografii biznesowej oraz fotografii rodzinnej i dziecięcej, ale z chęcią realizują również inne projekty z zakresu fotografii.

4) Olga Zięba – jedna z najlepszych wizażystek, charakteryzatorów oraz szkoleniowców w Polsce. Pracowała przy wielu programach telewizyjnych: Eska TV, TVN Style, Polsat, Grupa 13, Tv Puls. W jej portfolio znajdują się wideoklipy min. takich gwiazd jak: Krzysztof Krawczyk, Maciej Maleńczuk, Mezo, Mrozu, zespół Piersi oraz Big Cyc. Współpracowała z Krystyną Czubówną oraz Janem Miodkiem.

5) Karolina Mrowińska – organizatorka wielu projektów modowych, właścicielka międzynarodowej hurtowni odzieżowej w której świat piękna, pokazów i modelek jest codziennością.

6) Emilia Chrulenko –  modelka i laureatka wielu konkursów piękności.

7) Paulina Mróz – właściciella Bołda Fryzjer Polski, modelka o najpiękniejszym uśmiechu, finalistka wielu konkursów piękności.

8) Agnieszka Janik – PR & Event Manager GREY MUSIC CLUB

9) Marta Szóstka – właścicielka Szóstka Design, nowej marki odzieżowej dla kobiet.

Po castingowych prezentacjach wybrano grupę kandydatów, która przeszła do półfinału konkursu, który odbędzie się w listopadzie w Warszawie. W szczególny sposób wyróżniono jedną osobę, która otrzymała przepustkę do finału konkursu a także upominek -strój kąpielowy  od partnera  Fresh Faces World marki SHE.  Wybranym uczestnikom castingu wręczono także półroczne vouchery członkowskie do Zwycięska Gym&Fitness Center.

Partnerami castingu Fresh Faces World we Wrocławiu byli:
Maciej Borkowicz AIM-studio.pl, Zwycięska Gym&Fitness Center, Grey Music Club, Bołda Fryzjer Polski, Olga Zięba Make-up artist, Szóstka Design.

Organizator regionalny castingu: Arkadiusz Maciuszek Prezydent Dolnośląskiego Festiwalu Piękna oraz właściciel TV-M Press Media.Foto: Maciej Borkowicz AIM-Studio.

Materiały prasowe.


Reklama. Przejdź do sklepu ↓
Summer sale 2017 mango Image Banner 750 x 200

Reklama, Przejdź do sklepu ↓↑
kosmiecznie niskie ceny Image Banner 750 x 200