WSPOMNIEŃ CZAR- LATO 2019

Jak na początek października, to za oknem mamy zimno i deszczowo, w takie właśnie dni najbardziej lubię sięgać pamięcią w przeszłość, czyli do słonecznego i gorącego lata. Czekam jeszcze z niecierpliwością na ciepłe dni i „złotą polską jesień” z mnóstwem kolorów.

Lato, lato i po lecie… Wspomnień czar

Nie ma to jak mile spędzone chwile ze znajomymi, przyjaciółmi i rodziną przy ognisku czy grillu. Na wspólnych wyjazdach nad morze, jezioro, zalew oraz w lasie czy w ogrodzie świetnie wszyscy się bawiliśmy. Towarzyszyły nam wesołe rozmowy i wspólna zabawa do późnych godzin nocnych, wspólnie podziwialiśmy również piękne zachody słońca i rozgwieżdżone w blasku księżyca niebo. Z nostalgią wracam również do sesji zdjęciowej, którą wykonała mi moja siostra Maryla Barszcz, która jest uzdolnionym fotografem. To była nasza pierwsza sesja w plenerze, ale zaręczam, że nie ostatnia. Mamy wiele wspólnych planów i marzeń, które chcemy realizować. Daję Wam słowo, że jeszcze nie raz Was zaskoczymy.

Zdjęcia zostały wykonane na polu po ściętym zbożu między balotami. To miejsce niedaleko miejsca zamieszkania Marylki a zarazem i mojego rodzinnego. Wspominam swoje dzieciństwo i młodość, wspominam zabawy, moich znajomych, pierwsze miłości i zauroczenia oraz wspólne dyskoteki w remizie. Wracam również wspomnieniami do wakacji, jak razem wspólnie z rodzeństwem i rodzicami pracowałyśmy wszyscy w polu. To były zawsze bardzo pracowite wakacje, rozpoczynały się od zbioru truskawek, później była praca przy sianie i żniwach. Wspólne spędzone chwile z rodzinąnajważniejsze i najcenniejsze, nawet gdy razem ciężko się pracuje.

Tamtego dnia podczas sesji zdjęciowej chciałyśmy uchwycić ostatnie ciepłe dni oraz piękny zachód słońca. Mam nadzieję, że nam się udało.

STYLIZACJE

Pierwsza „stylówka”. Założyłam ciemno różowy top, oraz niebieską falbaniastą krótką spódniczkę, do niej dobrałam dżinsowe długie kozaki i sweter, który jest już w neutralnym beżowym kolorze.

Następna stylizacja, to piękna, koronkowa sukienka w białym kolorze. Dobrałam do niej również niebieskie dżinsowe kozaki oraz piękny wianek z czerwonych maków.

Fot: Maryla Barszcz

Wianek na głowę wykonała moja druga siostra Beata Lis

Autor tekstu i modelka Fashion& Style Emilia Wróbel