WYBIERAJ POLSKIE MARKI

Śmiało można powiedzieć, że polskie marki przeżywają renesans. Na światowych wybiegach coraz częściej można spotkać rodzimych projektantów, którzy bez problemu stają ramię w ramię z największymi.

Na rynku istnieje wiele, rozpoznawalnych firm, które konkurują z największymi europejskimi markami. Z pewnością jesteśmy liderami w tworzeniu garniturów, obuwia, biżuterii czy wyrobów skórzanych. Zaskakujące jest to, że duży procent tych  poważnych i silnych marek to rodzinne firmy oparte na prostych wartościach. Dzięki swojej autentyczności zdobywają, coraz większą grupę zwolenników.

Cotton Club: http://www.cottonclub.pl/

Obecnie w naszym kraju można także zauważyć tendencje do powstawania małych lokalnych marek modowych oraz niezależnych projektantów. Poczynania tych młodych, dobrze aspirujących ludzi obserwuje coraz więcej dziennikarzy i mediów ze świata mody. Nie boją się ekstrawagancji i eksperymentują ze stylem. Tworzą projekty ponadczasowe i niestandardowe. Są powiewem świeżości oraz alternatywną konkurencją dla globalnych sieciówek. Lokalne butiki także posiadają ogromny potencjał. Świetnie rozumieją współczesne trendy, nadając im unikalnej formy i niepowtarzalnego wizerunku.

Cosel: https://cosel.moda/

Kupując ubranie po okazyjnej cenie można zauważyć, że po dłuższym czasie nie nadaje się ono do użytku. Wynika to z niedbałości, złej gatunkowości oraz powierzchownego podejścia do klienta. Dokonując zakupu w sieciówkach, trzeba mieć na uwadze, że niska cena nierówna się wysoka jakość. Polskich producentów charakteryzuje perfekcjonizm. Tworzą oni z naturalnych materiałów. Wełna, bawełna czy len jest często spotykany na metkach, a solidność wykonania sprawia, że kupiona rzecz zostanie z nami na lata.

Jelonek: https://jelonekm.pl/

Jak powszechnie wiadomo, kolebką polskiego włókiennictwa jest Łódź. W wielu przypadkach szwalnie te wykonują projekty dla zagranicznych marek. Świadczy to o głębokiej precyzji, kunszcie oraz doświadczeniu naszych fabryk. Producenci z Niemiec, Wielkiej Brytanii czy Skandynawii decydują się na produkcję w Polsce. Nic więc dziwnego, że metka „made in Poland” jest bardziej pożądana niż ta z Chin. Dobra jakość wzbudza ciekawość i przede wszystkim szacunek.

Midori Feminine Fashion: https://midori.pl/

Odzież i akcesoria skórzane w naszym kraju uznawane są za dobra premium, które celują w światowy format. Marki oferujące te dobra mają miano luksusowych i cieszą się nienaganną reputacją. Zwracają one uwagę na misterność rzemiosła oraz wyróżniają się bezbłędną drobiazgowością.

Fratelli: http://fratelli.com.pl/

Polskie marki coraz częściej zaskakują. Budują świadomy i zwięzły wizerunek, który zachwyca najbardziej wymagających. Dbają o jakość i różnorodność, która daje posmak niezwykłości. Warto to docenić, poprzez dokonywanie przemyślanych zakupów.

Materiały prasowe