WYJĄTKOWE KSIĘŻNICZKI, CUDNE BŁYSKOTKI. PRESS DAY MARKI PIKA

15 października w the Nest, jednym z najbardziej designerskich miejsc na mapie Warszawy, odbył się PIKA RESS DAY. To pierwsze takie wydarzenie marki! Gwiazdy, dziennikarze oraz influencerzy mogli poznać markę, posłuchać o jej historii oraz zobaczyć błyskotki z bliska.


PIKA uważa, że każda kobieta jest wyjątkowa i trzeba ją rozpieszczać, to właśnie dla nie projektuje wzory, które dyskretnie podkreślają jej piękno. Kieruje swoją ofertę do wszystkich pań, które z chwilą rozpakowywania biżuterii pragną poczuć się jak prawdziwe księżniczki.
„Czujemy, że wszystkie kobiety są wyjątkowe, mają swoje pasjonujące historie, są wspaniałe, podziwiamy je, dla nich tworzymy nasze błyskotki” – mówi Kasia Pawłowska – Zub, założycielka oraz projektantka biżuterii, CEO Pika Biżuteria, która prowadziła spotkanie.


W spotkaniu z marką uczestniczyły między innymi takie gwiazdy jak: Dorota Gardias, Marzena Rogalska, Kamila Kamińska, Milena Rostkowska-Galant, Joanna Kupińska, Agnieszka Mrozińska, Dorota Michałowska, Paula Tumala. Tło dla ekspozycji minimalistycznych błyskotek stanowiła bardzo słoneczna, kobieca sceneria wypełniona pachnącymi liliami, zdjęciami kolekcji, elementami look book marki i oczywiście – koronami. Każdy z gości otrzymał PIKA Journal – publikację opowiadającą o historii marki, z niespodziankami dla czytelników. Nad wizerunkiem PIKA Biżuteria oraz całego spotkania czuwa agencja kreatywna Happy&Rich, a za organizację oraz zaproszonych gości Anna Lasota PR. Na wszystkich czekały królewskie pyszności z restauracji Niezłe Ziółko, a zapachowe zmysły pobudzały świece od firmy Aromanti.


Biżuteria stworzona przez markę PIKA delikatnie podkreśla urodę kobiety i powoduje, że na jej twarzy pojawia się uśmiech. PIKA od ponad 4 lat tworzy minimalistyczne kolekcje biżuterii dla prawdziwych księżniczek. Wyjątkowe naszyjniki, delikatne bransoletki, subtelne kolczyki – te błyskotki zostały stworzone z myślą o tym, że każdy, nawet najmniejszy drobiazg sprawia, że życie staje się piękniejsze. Wszystkie produkty wykonane są ze srebra o najwyższej próbie 925 podwójnie rodowanego lub pozłacanego 24-karatowym żółtym lub różowym złotem, wykończenie stanowią między innymi cyrkonie i kryształy.


Skąd nazwa PIKA?


Nazwa PIKA to zabawa słowna, która zdefiniowała nazwę oraz logo marki. PIKA została stworzona z myślą o kobietach-sroczkach, których w powszechnej opinii, przyciągają „błyskotki” (sroka z łaciny to pica pica) oraz tych, które mają świadomość własnych potrzeb, gustów oraz świadomie wybierają to, co im się podoba (z angielskiego pick oznacza wybierać). Zwykła sroczka jednak nie jest tak zwykła, jej umiłowanie do świecidełek wiąże się ściśle z ich inteligencją oraz ciekawością świata. Z połączenia tych dwóch słów i znaczeń powstała PIKA.


Jak powstała PIKA Biżuteria?


Pomysł na stworzenie marki minimalistycznej biżuterii narodził się w agencji kreatywnej Happy&Rich. Kobiety, pomysłodawczynie oraz pierwsze użytkowniczki miały ogromny apetyt na pracę na własnych zasadach, na stworzenie marki, która podkreśli kobiece piękno oraz będzie sprzedawać nie tyle produkt, co historię o niezwykłości każdej z nich. W ten sposób powstała marka PIKA. Minimalistyczne wzory, dopracowane błyskotki to tylko część całej filozofii tej marki. Istotnym elementem również jest samo opakowanie biżuterii, zaprojektowane z myślą o tym, aby kobieta, która otwiera paczkę od Piki czuje się wyjątkowo!

Materiały prasowe