XII TARGI ŚLUBNE- RADOM 2015.

XII TARGI ŚLUBNE- RADOM 2015.
 
W dniach 28 lutego i 1 marca 2015 r. od godziny 11 do 18 w Sali Koncertowej Urzędu Miejskiego w Radomiu odbyły się już XII Radomskie Tragi Ślubne, które to zostały zorganizowane przez Biuro Turystyczne „Gromada”.
Podczas imprezy mogliśmy w jednym miejscu dowiedzieć się wszystkiego na temat ślubu. Przyszłe Młode Pary  miały doskonałą możliwość zapoznania się z bogatą  ofertą wystawców. Na Targach wystawiali się z branży hotelersko- gastronomicznej, biura turystyczne, cukiernie, restauracje, firmy cateringowe, hotele i domy weselne. Swoje usługi zaprezentowali fotografowie, kamerzyści oraz drukarnie. Dla przyszłych nowożeńców bardzo ważną sprawą jest również pojazd, którym będą jechać do ślubu. Wybór był duży, od markowego samochodu, poprzez limuzynę a skończywszy na bryczce. Duży wybór był wśród kwiatów, biżuterii i dodatków.
Najwięcej jednak emocji było podczas pokazów sukien ślubnych, koktajlowych oraz garniturów dla Państwa Młodych. Swoje kreacje

 i garnitury prezentowały salony: Giacomo Conti, Lavard, Okey Gartitury, Salon Sukien Ślubnych Gala, Impresja, Galeria Larin oraz Agata Prestige. Dopełnieniem  każdej stylizacji jest makijaż i fryzura o które zadbały: Studio Urody Idalia, Salon Fryzjerki Agnieszka, Salon Fryzjerko- Kosmetyczny Kleopatra.
Podczas Targów mogliśmy również posłuchać muzyki na żywo, gdzie porwała nas w rytm latynowskich dźwięków Magdalena Szymańska- SZYM ART, Aneta Karpińska- kolorystka i stylistka miała prelekcję na temat trendów ślubnych oraz na koniec mogliśmy podziwiać barmańskie show.
Salony Ślubne.

Stylistka i kolorystka- Aneta Karpińska.

SZYM ART- Magdalena Szymańska.

AGATA PRESTIGE- Agata Iżmańska

Galeria Larin- Irina Małek.