XIII WIELKA GALA DOBREGO STYLU

Tegoroczna XIII Gala odbędzie się 23 czerwca, w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc w Polsce. Zaprasza MCC Mazurkas Conference Center & Hotel****, nagrodzonym przez nas Perłą EuroTurystyki, a Galę uświetnią swoim występem znani artyści operowi tenor Łukasz Wroński oraz mezzosopranistka Izabela Kopeć.

Gala Akademii Dobrego Stylu to organizowane już od 12 lat święto mody, elegancji, savoir-vivre’u i biznesu. To jedno z nielicznych wydarzeń kulturalnych w Warszawie oznaczonych czerwoną kartką w kalendarzu. To wydarzenie o ustalonej już renomie, odbijające się silnym echem zarówno w ogólnopolskich, jak i lokalnych mediach, tak tradycyjnych, jak i społecznościowych.

Wydarzeniu towarzyszą niezwykłe pokazy mody w wykonaniu gwiazd filmu i sceny w roli modelek oraz występy artystyczne, a galę kończy uroczysty bankiet. Gala ma także wymiar charytatywny – dochód z organizowanej w trakcie wydarzenia loterii fantowej przekazywany jest na wybraną fundację.

Każda edycja Wielkiej Gali Dobrego Stylu skupia ponad 400 znamienitych gości. Są wśród nich ludzie biznesu z kraju i zagranicy, członkowie władz instytucji i izb gospodarczych, przedstawiciele świata kultury, sztuki a także nauki oraz dziennikarze z mediów ogólnopolskich i stołecznych. Udział w Gali Dobrego Stylu to sposób na nietuzinkową promocję swojej firmy oraz okazja do nawiązania wielu cennych kontaktów biznesowych.

Podczas Gali Dobrego Stylu nagradzamy tytułem Ambasadora Dobrego Stylu ambitnych, pełnych pasji, liderów firm propagujących dobry styl nie tylko w prowadzeniu własnego biznesu, ale również w kreowaniu własnego wizerunku. Ambasadorowie Dobrego Stylu to osoby, które swoim wizerunkiem i zachowaniem pokazują, że o dobry styl w życiu i w biznesie nie tylko warto, ale i należy dbać. Od 2013 roku tytuł Ambasadora Dobrego Stylu przyznano ponad 100 przedsiębiorcom.

GRACJA

Statuetki „Gracja” wręczane podczas Gali służą uhonorowaniu wybitnych aktorek i postaci życia publicznego, które wyróżniają się jednocześnie ponadczasową elegancją, wyczuciem stylu i wdziękiem.

W tym roku nominowane do tej nagrody są Krystyna Janda, Elżbieta Penderecka, Irena Santor, Małgorzata Socha, Dorota Szelągowska,  Małgorzata Walewska i Katarzyna Zielińska.

Dotąd statuetkami Gracji uhonorowane zostały tak niezwykłe kobiety jak: Ewa Błaszczyk, Jolanta Borowiec, Anna Czartoryska-Niemczycka, Katarzyna Dowbor, Urszula Dudziak, Agnieszka Dygant, Bożena Dykiel, Katarzyna Frank-Niemczycka, Halina Frąckowiak, Dorota Gardias, Roma Gąsiorowska, Otylia Jędrzejczak, Anna Jurksztowicz, Aneta Kręglicka, Halina Kunicka, Jolanta Kwaśniewska, Laura Łącz, Alicja Majewska, Tamara Gonzales Perea, czyli Macademian Girl, Anna Popek, Lidia Popiel, Magdalena Popławska, Joanna Racewicz, Teresa Rosati, Magdalena Różczka, Maria Sadowska, Danuta Stenka, Bogna Sworowska Grażyna Szapołowska, Beata Ścibakówna, Grażyna Torbicka, Izabela Trojanowska, Beata Tyszkiewicz, Dorota Williams, Ewa Wiśniewska, Grażyna Wolszczak i Magdalena Zawadzka.

ZŁOTA IGUANA

To wyjątkowa nagroda przyznawana od 2018 roku niezwykłym osobowościom odgrywającym dużą rolę w dziedzinie dziennikarstwa, kinematografii i kulturze. W tej kategorii nominowani w 2022 roku są Hanna Bakuła, Krzesimir Dębski, Katarzyna Grochola, Wiesław Ochman, Maciej Orłoś,  Monika Richardson i Krzysztof Zanussi. Dotąd otrzymali ją Paulina Drażba, Jolanta Fajkowska, Jerzy Gruza, Patryk Vega oraz Ryszard Rembiszewski.

ORGANIZATOR GALI DOBREGO STYLU

Europejskie Forum Przedsiębiorczości jest założycielem Klubu Integracji Europejskiej – elitarnego klubu biznesu z ponad 20-letnią tradycją, skupiającego prezesów i osoby zarządzające firmami oraz promującego polską przedsiębiorczość. Pomaga w nawiązaniu relacji pomiędzy przedsiębiorcami. Rozwija ich kompetencje menadżerskie poprzez organizowanie szkoleń i spotkań ekspertami. Oprócz Gali Dobrego Stylu organizuje też Świąteczną Galę Przedsiębiorców i Letnią Galę Przedsiębiorców „Golf & Business Fan”. Prowadzi również regularne spotkania dla przedsiębiorców w formule Porannej kawy z ekspertem i Kolacji biznesowych.

WSPÓŁORGANIZATOR GALI

Magazyn Ludzi Biznesu Przedsiębiorcy@eu to magazyn skierowany do ludzi biznesu poruszający tematykę gospodarczą i społeczną. Jest źródłem inspirującej wiedzy niezbędnej do osiągnięcia sukcesu zawodowego. W wersji papierowej dystrybuowany jest w sieciach Inmedio, Relay i Empik w nakładzie 10 tys. egzemplarzy na terenie całej Polski. Obejmuje swoim patronatem najważniejsze wydarzenia i programy gospodarcze, wśród nich Forum Ekonomiczne w Karpaczu, Europejski Kongres Samorządów, program Teraz Polska czy Kongres 590.

Magazyn ma swój portal internetowy www.przedsiębiorcy.eu

WSPÓLNE PROJEKTY

Europejskie Forum Przedsiębiorczości wraz z magazynem przedsiębiorcy@eu jest organizatorem ogólnopolskiego programu „Twarze Biznesu Polskiej” wyróżniającym przedsiębiorców, którzy osiągnęli sukces gospodarczy nagrodami „Lidera Przedsiębiorczości Roku” oraz „Filary Polskiego Biznesu”. Wyróżniają nagrodą „Perły EuroTurystyki” wyjątkowe obiekty turystyczne. Uhonorowują również nagrodą „Gracje”, „Złote Iguany”, „Ambasador Dobrego Stylu” i „Ambasador Kultury i Sztuki” niezwykłe osobowości ze świata estrady, kultury, nauki i biznesu.

WSPÓŁORGANIZATOR GALI AGENCJA ARTYSTYCZNA „LAURA”

Laura Łącz to znana aktorka filmowa i teatralna. Wystąpiła w kilkudziesięciu filmach kinowych, telewizyjnych, serialach i przedstawieniach teatralnych. Jest Laureatką nagrody im. Zbyszka Cybulskiego. Autorka wielu książek dla dzieci, m.in. Sekret czarnego łabędzia, Spełnione marzenia oraz Bajki i wiersze na cztery pory roku. Prowadzi Agencję Artystyczną „Laura”, która zajmuje się organizacją imprez artystycznych dla dzieci i dorosłych. Począwszy od I edycji Wielkiej Gali Dobrego Stylu, Laura Łącz jest jej współorganizatorką oraz przewodniczącą kapituły przyznawanych w trakcie Gali nagrody „Gracji” i „Złotej Iguany”. Laura Łącz jest członkinią Klubu Integracji Europejskiej oraz jest jego Ambasadorką.

REDAKCJA MAGAZYNU MAGAZYN LUDZI BIZNESU PRZEDSIĘBIORCY@EU

Doceniając to, jak niezwykli są polscy przedsiębiorcy wyszliśmy z inicjatywą specjalnego wydania magazynu przedsiębiorcy@eu z działem dedykowanym Ambasadorom Dobrego Stylu. Każdemu z nich redakcja poświęci jedną stronę, znajdzie się tam wywiad z Ambasadorem opatrzony jego zdjęciem. W tym specjalnym wydaniu magazynu znajdą się również wywiady z nagrodzonymi statuetkami „Gracji’ i „Złotej Iguany”. Zachęcamy przedsiębiorców do udziału w tej i kolejnych edycjach projektu Ambasador Dobrego Stylu, który ma na celu prezentację ambitnych, pełnych pasji liderów firm propagujących dobry styl tak w biznesie, jak również w kreowaniu własnego wizerunku.– Barbara Jończyk

Jeśli chcesz uczestniczyć w prestiżowym wydarzeniu, to zapraszamy do kontaktu:

BARBARA JOŃCZYK, +48 501 243 876, bjonczyk@efp.biz.pl

Materiały prasowe